Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a véleményetek ha az...

Mi lenne a véleményetek ha az ellenzék győzne, és még rosszabb lenne az élet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sokat filóztam azon, hogyha tegyük fel az ellenzék nyeri meg a következő választásokat, és kiderülne, hogy végig hazudtak, és még nagyobb kakiban lennénk, akkor az ellenzéki szavazók mit mondanának/gondolnának? Szimplán érdekel ez a kérdés, és akinek van valami gondolata erről megválaszolhatná.

2021. máj. 29. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát akkor őket is utalnám.
2021. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem csodálkoznék, de engem az se érdekel ha összeomlik a gazdaság, most már mennie kell a Fidesznek és helyre kell állítani a demokráciát. Utána 4 év múlva voksolhatunk újra már külön pártokra a Fidesz nélkül, aztán megkezdődhet az építkezés.


Ami 12 év rombolás hajtott végre a Fidesz azután már mindegy , hogy 4 évig mi van, utána jöhet egy demokratikus párt és kezdhetjük a felzárkózást a nyugathoz.

2021. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Hogy az ellenzék győz, az biztos. Hogy az élet jobb lesz az is biztos. Egyéb kérdés?
2021. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
90%, hogy győzelem esetén az lesz a vesztük, hogy kedves barátaid előre szétlopták a közpénzeket, és nem lesz miből változtatni.
2021. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Teglankent hordanam be a Dunaba a Parlamet epuletet! :) Valoszinu lenne parszazezer kovetom :D Talan milliok is ... aztan johetne a gumilovedek es a kek festek :)))
2021. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Elképzelni sem tudom hogy hogyan lehetne ennél nehezebb.az eu önti ránk a pénzt, tehát ennél jobban elqrni nem lehet.
2021. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#3 Úgy látom otthon nincs minden rendben hogy itt töltöd ki a feszültséged. Egy kérdés volt. Nem utálkoztam, és nem is mondtam semmit amivel a kis szívedet megbánthattam volna. Ne itt őrjöngj:)
2021. máj. 29. 14:08
 8/19 A Cenz Ura ***** válasza:
64%

Inkább élnék egy demokratikus szabad de szegény országban


mint egy diktatórikus agymosó de prosperálóban

2021. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Hát mit gondol egy szavazó, amikor a párt amire szavazott nem nyer vagy nyer de nem tart be semmit? Valami olyasmit, hogy "a fenébe, legközelebb majd másra szavazok" vagy "nem baj, kell nekik még egy kis idő hogy összeszedjék magukat".

Most van egy rossz kormány, meg kell szavazni egy másikat. Ha az sem lesz jobb, akkor legközelebb megint mást kell megszavazni, hogy nekik is adjunk esélyt bizonyítani. Nem tudom mi olyan nehéz ebben, nem fog összeomlani a világ ha valami nem úgy történik ahogy szeretnénk.

A fidesznek egyébként még akkor is mennie kéne ha jobban kormányozna, ennyi ciklus épp elég volt nekik, főleg kétharmaddal.

2021. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem aki csak nyavajogni, meg egymásra köpködni akar az ne is válaszoljon. Ez egy teljesen fiktív kérdés volt, és csak érdekel mit gondol a többi ember. Semmi más célom nincs vele.
2021. máj. 29. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!