Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugat-európai parlamentáris...

A nyugat-európai parlamentáris monarchiák Magyarországnál rosszabb demokráciák amiatt, mert nem választanak köztársasági elnököt?

Figyelt kérdés

Egyes magyar politikusok szerint igen.


[link]



2021. febr. 19. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezért rosszabbak, hanem azért, mert arrafelé a médiák 95%-át médiamogulok bitorolják, akik persze használják is az így a kezükben lévő hatalmat. Árpika meg a narancslé hozzájuk képest csúti újságkihordók.
2021. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Miért lennének rosszabbak?
2021. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Van Magyarorszàgnàl rosszabb demokràcia? Ez vicc?
2021. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:
68%

Nem "egyes", hanem egy politikus gondolja így.


Macronnal nem az a baj, hogy hercegi címe is van (bárnem hiszem, hogy örökölte), hanem az, hogy 38%-os támogatással jóval erősebb hatalma van, mnt bármelyik miniszterelnöknek, a válság idején lehet.

2021. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Egy politikus azt gondol, amit nem szégyellem. Kurvàzgatàs a tengeren, belefér. Nos

Én 42 éves egészségügyi dolgozóként le vagyok írva. Vannak itt rejtett munka erők. Csak kapjàtok, rejtett munkaerő, le lopta az összes gyàszruhàm, biciim, gàzpalackom. Szeretem mindet.

2021. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nàlunk osztrák mi csudàt tesz a köztársasági elnök, azon kívül, hogy van? Mesélj, hallgatlak.
2021. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább királypárti vagyok.

Vagy, ha már elnök, akkor választaná a nép!


Így egyszerűen az elnök is rabjává pártpolitikai alkuknak, ezért nem képes felettük állni.

2021. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!