Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell bele erőltetni ezt...

Miért kell bele erőltetni ezt az LMBTQ-BLM gondolkodást mindenbe?

Figyelt kérdés
Oké, elismerem, nem szép dolog, ahogy a melegekkel, és a feketékkel bántak régen, de ehhez nem hiszem, hogy az a megoldás, hogy a karaktereket nemtelenítjük, meg a sakkot rassistának tituláljuk, mert a fehér kezd.
2021. máj. 29. 15:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
62%

Nincs itt erőltetés meg reklámozás...na perszeeee:

Egy amerikai online fórumon olvastam, ahol pár meleg (szerintem a szélsőségesebb fajták), arról beszélgettek, hogy milyen jó lenne egy olyan törvény, aminek az a lényege, hogyha nem szopja le őket egy hetero, akkor perelhető lenne, vagy nyilvánosságra lehetne hozni, hogy emiatt homofób. Azóta 100x bánom, hogy nem mentettem le azt az oldalt példaként. Ennek 3 éve.

2021. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
25%
31-es: én egyszer egy magyar fórumon azt olvastam, hogy milyen jó lenne egy törvény, miszerint a zsidókat és a románokat az utcán szabadon meg lehessen gyilkolni. Ebből egyértelműen következtethető, hogy minden magyar meg akarja ölni az összes zsidót és románt. Nagyon intelligens vagyok.
2021. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
52%

32

Csak itt az a különbség, hogy én az igazat írtam le, te meg egy kamut. De napjaink különös elmebetegsége, hogy amit nem látunk, az soha nem is létezett.

2021. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
58%

a blm-homo propagandát tűzzel-vassal irtani kell! szerencsére a mostani bejelentésekkel úgy tűnik még maradni fog 4 évig a jobb kormány


sajnos sokan vannak kik egyetértenek olyan folyamatokkal amit pl a Coca Cola próbált elterjeszteni miszerint hogyan legyél kevésbé fehér, kérem szépen itt rasszizmus van, a fehér emberek elleni rasszizmus

2021. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
47%
34# ja, coca cola meg ilyenek, hagyjuk már. Szarnak ők bele a homokosokba, színesekbe ilyen-olyan kisebbségekbe, csak az érdekli őket, hogy minél többet adjanak el mindenből. Az összes többi márka így van ezzel. Elég megnézni mikor a pride miatt változtatják a logókat pl. online jaj szivárvány, jaj szolidárisak vagyunk, jaj a melegek fontosak... Kivéve erm... hát egy rakás országot, ahol biztos nem vevők a népek erre, ott le vannak szarva, az eladások fontosabbak, nehogy véletlen megorroljanak rájuk. Közel-Kelet, Ázsia, törökök, oroszok stb. Senkit nem érdekelnek valójában a kisebbségek, meg a jogaik, csak az, hogy ha kirakják őket valami plakátra, akkor hátha többet lehet nekik eladni valami szarból.
2021. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
45%

35

Mondjuk ez tényleg így van. Egy homokos is ugyan úgy gyűlöl, egy fekete is ugyan úgy rasszista, persze erre tilos beszélni, mert az árt az mainstream üzletpolitikának.

2021. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
24%

[link]


és ezek helyi képviselői készülnek kormányozni itt is, nem szabad engedni

2021. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

37.

Mi lenne ha nem olyan oldalakat olvasnál akinek a nevében ott van .blog? Akkor talán még komolyan is tudnám venni a forrásod


Milyen helyi képviselőkről beszélsz amúgy is?? Senkitől nem hangzott el még részben hasonló sem.

Az emberi butaság ijesztő...

2021. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

38

Tényleg az. Főleg akik itthon diktatúráról sivalkodnak.

2021. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
LOL ezeket a törvényeket még a Szájer Józska írta két bzi zsúr között vagy lehet éppen kielégített közben valakit orálisan valami hímneműt.
2021. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!