Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rogán Antal propagandahuszárna...

Rogán Antal propagandahuszárnak 2018-ban, hogy jött ki az, hogy a Balatonon már nettó 1 milliót is meg lehet keresni egy vendéglátósnak?

Figyelt kérdés

3-4 hír webportált is lefizetett Rogán, hogy jelenítsék meg a cikket, köztük pl. a Portfolio-t, HVG-t is. Azzal a főcímmel, hogy a Balatonon már a nettó 1 millió forintot keresnek blabla.

Aztán elolvastam a cikket és az apróbb betűs részekben benne volt, hogy ezek a környéken már a nettó 1200 forintos órabérek sem ritkák...

Hmm, akkor elgondolkodtam, lássuk csak. Akkor kb. ~900 órát kell dolgoznod egy hónapban hogy megkeresd az 1 millát. De egy hónapban csak 720 óra van és még nem is aludtál és nem is ettél, szartál, mert az is idő néha.

Rogánnak hogyan jött ki ez az összeg ilyen órabérből? Ő is matematikus, hogy ezt így kiszámolta?



2021. máj. 29. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Robotolsz a földesuradnak, néha viszed az asszonyt is. A lányodat meg az első éjszaka jogán használhatja.
2021. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Tóni sosem látta még a balatont csak hallott róla ezt-azt.
2021. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


De gondolom nem csak Siófok van, aztán ha már jófogáson is bruttó 1 milliót ajánlanak akkor valami komolyabb étteremben aki nem így keres szakácsot simán el tudom képzelni a nettó 1 milliót is.


1200 forintos nettó bért meg kb. szalagmunkáért megkapsz már most is a legtöbb cégnél.

2021. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem olvastam a cikket csak abból amit te leírsz elegendő értelmezni:


"Balatonon már nettó 1 milliót is meg lehet keresni egy vendéglátósnak"


Értem.


"ezek a környéken már a nettó 1200 forintos órabérek sem ritkák"


Tehát nem mindenki annyit keres. Lehet hogy vannak 3-5 ezres órabérek is. Na most ezzel számolgasd csak ki!

2021. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt bruttó 1 millió forintot egy egész idényre, 3 hónapra értenek. Olvasd el a részleteket sügér.

Havi bérről beszélt Rogán.

2021. máj. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!