Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy Orbánnak az iskolában...

Az hogy Orbánnak az iskolában beírtak, nem ösztökél arra, hogy a sokkal jobb képességekkel rendelkező Karácsonyra szavazzatok?

Figyelt kérdés
Ma gyereknapon vallotta be Orbán, hogy az iskolában volt rossz is. Be is írtak neki. Ez nem ösztökél arra, hogy a sokkal több szellemi képességekkel megáldott (angol nyelvismeret, doktori cím) és testi képességekkel (magasság, BMI, testalkat) megáldott Karácsony Gergelyre érdemesebb szavazni, hiszen már többet ért el mint Orbán annak ellenére, hogy diszlexiás is?

2021. máj. 30. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Orbán Viktor
Dobrevné Klára
48 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Olyan szomorú, hogy valakinek vasárnap koraeste arra van ideje, hogy ilyen buta kérdéseket találjon ki :(
2021. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Elsőkém a kérdést a magyar nép írta.
2021. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Ezt remélem te sem gondolod komolyan...
2021. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Most nagyságrendekkel rosszabb mint amilyen gyerekként volt.
2021. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Hát én Orbán Viktorra akartam szavazni, de így hogy megtudtam, hogy vásott kölyök volt, inkáb Karácsonyra voksolok.
2021. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Kismiska ez az Orban hozzam kepest, en mar elsos koromban az altalanosban igazgatoi pecsetes rovot kaptam! :))) Es nem pirossal volt beirva, hanem feketevel ... szoval Orban ur nem nagy szam a piros igazgatoi figyelmeztetesevel, ezert ra szavazok :))))
2021. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Orbán egy csirkefogó,ezt már gyerekként is bizonyította.sajnos akkor nem verték el mint a kétfenekű dobot,ez lett belőle..
2021. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez most megint magas labda lesz.

gerikének holnap már a nyócosztályos bizonyítványa sem lesz meg.

2021. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Az a baj, hogy aki nem volt sosem vásott kölyök, abból sosem lesz talpraesett felnőtt...ott van például Karigeri, nem véletlenül van hiperpasszív üzemmódban 😂😂😂
2021. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

#9

Geri fiatalon punk volt. Elég durván tolta, ki nem néznéd belőle. Csak megjatsza az ertelmesegi nyarspolgart.

2021. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!