Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc csak kényszer...

Gyurcsány Ferenc csak kényszerpolitizál?

Figyelt kérdés

Sehol nincs már az a régi tűz, az a régi retorika. Árnyéka önmagának, egy megkeseredett ember, a beszédei egyre fásultabbak, erőtlenebbek.

Vissza kellett volna vonulnia már, de még csak vonaglik. Látszik rajta, hogy nem is igazán szereti már az egészet, akkor meg miért csinálja?

Van erre egy elméletem: szerintem a Fidesz kényszerrel ott tartja a politikában. Ha visszavonul, a börtön várna rá. Ezért muszáj politizálnia, a Fidesz sakkban tartja.

Mit gondoltok, van benne valami?



2021. máj. 30. 23:04
A kérdező szavazást indított:
Szerintem Gyurcsány a saját feje után megy.
A Fidesz tényleg kényszerrel tartja ott, önszántából már visszavonult volna.
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

"Sehol nincs már az a régi tűz, az a régi retorika. Árnyéka önmagának, egy megkeseredett ember, a beszédei egyre fásultabbak, erőtlenebbek."


Kiégett, kiöregedett.


"Vissza kellett volna vonulnia már, de még csak vonaglik. Látszik rajta, hogy nem is igazán szereti már az egészet, akkor meg miért csinálja?"


Az tuti, egy puccsolt miniszterelnök és öszöd után semmi keresnivalója a politikai téren.


"Van erre egy elméletem: szerintem a Fidesz kényszerrel ott tartja a politikában. Ha visszavonul, a börtön várna rá. Ezért muszáj politizálnia, a Fidesz sakkban tartja.


Mit gondoltok, van benne valami?"


Lol.


Aham, és a farkas igazából sakkban tartja a juhászt, mert a juhász oly szívesen adná neki a juhokat, de a juhász nélkül a farkasnak nem poén, ugye? 😂



Vagy troll vagy, vagy pedig ennyire idióta...

2021. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De, ő szereti, de már csak ennyire képes. Mint az olimpiai bajnok, akit már letaszítottak a trónról, de ezt nem képes elfogadni.
2021. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Vagy troll vagy, vagy pedig ennyire idióta..."

Előbbi.


"Aham, és a farkas igazából sakkban tartja a juhászt, mert a juhász oly szívesen adná neki a juhokat, de a juhász nélkül a farkasnak nem poén, ugye?"

Itt nem értem, mit makogsz.

2021. máj. 30. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
A kényszer stimmel.
2021. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 topkomment
2021. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!