Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Orbán Viktor Mihály...

Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr miért nem válaszol érdemileg egyetlen hozzá intézett kérdésre sem? Korrekt válasz helyett, miért a parlamenti ellenzék és a kérdésfeltevő sértegetésével és lejáratásával foglalkozik?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 09:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%

A politikának vannak játékszabályai. Aki sérteget, az sértegetést kap, akkor is, ha kérdést tesz fel.

Aki normális hangnemben, személyes sértegetés nélkül kérdez, annak mindig szokott válaszolni, ezt már külön megfigyeltem.

2021. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Aki normális hangnemben, személyes sértegetés nélkül kérdez, annak mindig szokott válaszolni, ezt már külön megfigyeltem."


Ottó, te vagy az?

2021. jún. 1. 13:25
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

#12

Nyugodtan nézd meg a parlamenti közvetítéseket, és figyeld meg, kivel milyen hangnemben beszél. Ehhez nem kell fideszesnek lenni.

2021. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%
#13. Szegény kérdező totál elvakult ellenzékiként mi mást is hihetne, mint azt, hogy elvakult idióták csak a Fidesz szavazói között vannak... :)
2021. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"hogy elvakult idióták csak a Fidesz szavazói között vannak... :)"


Ezt egy szóval sem mondtam, de ha te ragaszkodsz ehhez, akkor nekem semmi kifogásom!

2021. jún. 1. 14:17
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
#15. Azzal a fenti szavazással ezt bőven implikáltad, én pedig nagyon remélem, hogy folytatod és tovább küzdesz a Fidesz győzelméért. :)
2021. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%

Bár hallgatott volna pl. a térdeléssel kapcsolatban.


Mert Katona József is megírta, hogy a magyar CSAK imádkozáskor térdel.

Aki nő elé térdel, az pedig ámít.

2021. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!