Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miután megépül a Fudan egyetem...

Miután megépül a Fudan egyetem amit a diákvárostól elvett területre épít az orbán rezsim, akkor a Szabad Tibet utca vagy az Ujgur Mártírok útjába lesz-e trendibb költözni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Eredeti ötlet, de kérdés hogy az Orbán- rezsim hogy játsza majd ki ezt törvényekkel.. lehet beleírják az Alaptörvénybe


Majd nem lehet ilyen név vagy elveszik a fővárostól az utcanév-alkotás jogát... : ))

Túl sok milliárd landolhat a fideszes zsebekben hogy ezzel feladják.

2021. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
2021. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

2

Ezt megszavazta a kerület?


Szikra Mozgalom? Annak mi is a baja?

2021. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval te mint fideszes támogatod az ujgur népirtást. Szomorú.
2021. jún. 1. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
4%

Én támogatom azt, hogy az ujgur iszlamistákat kicsit helyrerakják átnevelő táborokban. Minden ország úgy küzd az iszlám terrorizums ellen, ahogy akar. Kína még nagyon visszafogott az USA-hoz képest, pl esze ágában nem volt bombázni Irakot.


Tibet meg Kína része Magyarország szerint is, bármilyen kormány kormányoz is Magyarországon, szóval ezeket a free tibet hülyeségeket el lehet felejteni.


Nem baj, ha van pár hülye Magyarországon, csak ne kerüljenek kormányzati pozícióba. Sajnos önkormányzati pozícióba már kerültek, ahogy látjuk.

2021. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szánalmas,amit csinál az önkormányzat.
2021. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Látom, a CEU miatt nem tiltakoznátok. Tipikus liberális/bolsevik kettős mérce.
2021. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!