Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megjelent az indiai duplamu...

Ha megjelent az indiai duplamutáns, ez jelentheti azt, hogy ősszel sem kell majd albérletet fizetnem, mert megint távoktatás lesz az egyetemeken?

Figyelt kérdés

máj. 29. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem, jó rá a vakcina.
máj. 29. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Remélem ezt már nem lehetne letolni az emberek torkán. Sokmindennel be lehet etetni a népet, de ez már sok lesz. Kenje a hajára a távoktatást aki kitalálta, mert az égvilágon semmit nem ér.
máj. 29. 19:04
 3/5 A kérdező kommentje:

Sokan mondják, hogy újabb lezárások lehetnek.

Én összességében jól jártam, itthon voltam vidéken, ahelyett hogy fizettem volna a 80 ezreket a pesti albérletre

máj. 29. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Kik mondják, hogy újabb lezárások lehetnek? Egyetemre járni kötelező?
máj. 29. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szeretnél 80 ezreket fizetni az albérletért, én pedig nem szeretnék százezreket fizetni tandíj címén a színvonaltalan online oktatásért. Én, és még sokan mások érdemben szeretnénk tanulni az egyetemen, nem csak végig evickélni valahogy a papírért. Márpedig ez így távoktatásban nem ér semmit, úgyhogy nagyon remélem, hogy szeptembertől visszatér minden a normál kerékvágásba.
máj. 29. 23:28

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!