Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megjelent az indiai duplamu...

Ha megjelent az indiai duplamutáns, ez jelentheti azt, hogy ősszel sem kell majd albérletet fizetnem, mert megint távoktatás lesz az egyetemeken?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem, jó rá a vakcina.
2021. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Remélem ezt már nem lehetne letolni az emberek torkán. Sokmindennel be lehet etetni a népet, de ez már sok lesz. Kenje a hajára a távoktatást aki kitalálta, mert az égvilágon semmit nem ér.
2021. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sokan mondják, hogy újabb lezárások lehetnek.

Én összességében jól jártam, itthon voltam vidéken, ahelyett hogy fizettem volna a 80 ezreket a pesti albérletre

2021. máj. 29. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Kik mondják, hogy újabb lezárások lehetnek? Egyetemre járni kötelező?
2021. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szeretnél 80 ezreket fizetni az albérletért, én pedig nem szeretnék százezreket fizetni tandíj címén a színvonaltalan online oktatásért. Én, és még sokan mások érdemben szeretnénk tanulni az egyetemen, nem csak végig evickélni valahogy a papírért. Márpedig ez így távoktatásban nem ér semmit, úgyhogy nagyon remélem, hogy szeptembertől visszatér minden a normál kerékvágásba.
2021. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!