Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Free Tibet zászlóval, I...

Ha Free Tibet zászlóval, I love Karácsony Gergő feliratos pólóban, Hong Kong-i tüntetőket támogatva jársz be a Budapesti Fudani egyetemre tanulni, akkor sem rúgnak ki, mert politikailag semleges oktatás folyik majd az egyetemen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 23:01
 1/10 A Cenz Ura ***** válasza:
86%

Nem rúgnak ki


mert alapból fel sem vesznek

2021. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, kevered az intézményeket.

Agyhalottakat a CEU-ra vesznek fel, a Fudan egy valódi egyetem, oda tudással és értelemmel lehet bejutni, nem úgy hogy csak kifizetik a tandíjat.

2021. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Próbáld majd ki.


De bennem azért lenne jó ízlés, én pl biztos nem mennék be egy zsinagógába Heil Hitler feliratú pólóban, mert tudom, mi az illem.

2021. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
3: a kommunista diktatúra ne legyen már tiszteletreméltó dolog, amire tekintettel kell lenni
2021. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

A tandíj miatt elsősorban a gazdag NER-gyerekek és külföldiek fognak odajárni, nem az átlagmagyar, szóval ilyenfajta tiltakozás nem nagyon várható.


Lényegében a fidesz a saját gyerekeiknek csinálja ezt az egyetemet úgy, hogy a cehhet a magyar nép fizeti ki.

2021. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

6: a kínaiak érzelmeit tiszteletben kell tartani, tök mindegy, épp ki a kínai vezető, minden kínai szerint Tibet és Hongkong is Kína része, és nem is helyes róluk külön beszélni.


Akinek nem teszik Kína, és nem bírja ki, hogy ezt a magánvéleményét magában tartsa, ne menjen arra az egyetemre provokálni, ennyi. Te hallottál Stop Soros pólóban járó emberekről a CEU-n?

2021. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
6: majd ha nem mi veszünk fel óriáshitelt azért, hogy kínai egyetemet építsünk, akkor tiszteletben fogjuk tartani a kínaiak érzelmeit
2021. máj. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha kifizeted a gondolom horribilis összegű tandíjat, akkor gondolom egy fegyelmit kapva megteheted. Szigorú szabályok lesznek gondolom, hisz vissza kell hozni a múltat ebbe a sz országba, és csak így lehet...
2021. máj. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem előbb fognak a jóérzésű emberek kipenderíteni onnan... nem kell várni a hivatalos kirúgást 🤪
2021. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyát nem fogja érdekelni, hogy milyen ruha lesz rajtad, addig amig tudod fizetni az egyetem költségeit, a pénz az mindig is előbbre való volt az ideológiáknál, ha van pénzed és tudod fizetni a számlát a kutyát nem fogja érdekelni, hogy mi a véleményed.
2021. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!