Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen lenne, ha...

Szerintetek milyen lenne, ha itthon is lenne legális fegyvertartás?

Figyelt kérdés
Sajnos engem a 10 parancsolat meggátolna a birtoklásban, de amúgy szerintem így egy pillanat alatt vége lenne a 8ker átkának, meg az ilyen veszélyesebb helyeknek.
2021. jún. 1. 20:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
67%
A kilences is rasszista magyargyűlölő.
2021. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
Rossz, de nem jó.
2021. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%
Nem lenne annyi betörés, stb mert nem mernének kockáztatni.
2021. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
46%

Ja, vége lenne a veszélyes zónáknak...

...mert az egész ország azzá válna. Értelmes ember kezébe lőfegyver nem való, a nem értelmesekébe meg annál inkább.

2021. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem se kellene támogatni, nem véletlen vannak szigoritások melletti tüntetések amerikában.

Plusz ha már lőfegyver, akkor többen kezdenének maffiásat játszani.

2021. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%
Európa egyik legszabadabb fegyvertörvénye a cseh. Meg kell nézni az ottani statisztikákat. Szerintem a magyar fegyvertörvény túl szigorú, bár egy amerikai mintájú, túl szabad törvény se jó. De tény, aki bűnözéshez akar fegyvert, az most is hozzá jut. A fegyveres bűncselekmények kevesebb mint 1 %-t követik el, engedéllyel tartott fegyverrel, világviszonylatban.
2021. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 árokpart ***** válasza:
67%
A cseh mintát reméljük még ebbem a ciklusban bevezeti a kormány. Szerintem a Fidesz simán hajlana rá csak eddig az ellenzék folytonos replikázásai miatt hezitált.
2021. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem várhatunk ilyet a kormánytól. Ők voltak azok, akik 2002-ben, leköszönő kormányként, elvették még a rendvédelmi dolgozóktól is fegyvertartás jogát.
2021. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 árokpart ***** válasza:
88%
Egyébként itthon Magyarországon sokan otthoni játékra használnánk vaktöltényekkel. Mi akiknek sokunknak hobbyja nem lenne rossz, ha nemcsak gagyi tucatszámra gyártott gáz és riasztópisztolyokat gyűjthetnénk hanem rendes szép éles darabokat is.
2021. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
12%
Túl nagy kockázat lenne. kitudja mit váltana ki az emberekből. Lehet itt is az lenne mint a Purge című filmekben. Én támogatnám, hogy enyhítsék a törvényeket ilyen téren, de a politikus nem at nézik hogy az átlag embernek mi lenne jó, hanem hogy mekkora kockázat lenne ez nekik szavazatilag.
2021. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!