Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztatok a korábbi...

Kire szavaztatok a korábbi országgyűlési választásokon?

Figyelt kérdés

Mivel 2002-ben szavaztam először, én innen kezdem.

-2002: MSZP

-2006: MSZP

-2010: LMP

-2014: LMP

-2018: DK



2021. jún. 1. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Előzőn a Momentumra, előtte nem foglalkoztam a politikával.

Eddig a Fidesz volt az egyetlen akinek sikerült rábírnia hogy ellene amőbázzak. Következő az összefogás lesz, előbb-utóbb csak sikerül leváltani őket...

2021. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Táncsics.
2021. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sulek Péter ***** válasza:
89%
Magyar Kétfarkú Kutyapárt :)
2021. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

-2010 Jobbik (fogalmam se volt, kik ők 18 voltam és valami olyanra akartam szavazni, ami nem MSZP és nem Fidesz)

-2014 Fidesz (a Jobbiknak nagyon szélsőséges megnyilvánulásai voltak,amik hamar kiábrándítottak, a Fidesz pedig abban a 4 évben még viszonylag vállalhatónak tűnt,de még mindig nem foglalkoztam különösebben a politikával)

-2018 Kétfarkú Kutyapárt (Na eddigre már eléggé beleástam magam a politikába, hogy belássam, hogy az összes parlamenti párt vállalhatatlan, így 2022-ben sem kérdés, hogy hova húzom az X-et, ha csak nem kerül be a lehetőségek közé a Le az adók 75%-ával párt, akkor maradok az MKKP-nál.)

2021. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Ven trotty vagyok, de meg sosem szavaztam ... mindig akadt valami jobb programom :) Ugy vagyok vele, nekem tok mindegy ki bohockodik a Parlamentben, attol nekem meg gondoskodnom kell magamrol akar ki az orszag vezetoje. Nem erdekel a politika. Ha romlik a helyzet, megprobalok meg tobbet keresni, hogy az en eletemben ne legyen nagy valtozas.
2021. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2002 mszp, fidesz ellen

2006 mdf

2010 nem szavaztam

2014 mszp-együtt-dk-pm-mlp, fidesz ellen

2018 mkkp

2021. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

1994-ben szavazhattam és szavaztam először. Az MDF gyakorlatilag széthullott, az SZDSZ-ről már kezdett lehullani a lepel. A Torgyán féle vonal sosem fogott meg. A Fidesz volt az egyetlen párt az MSZP ellen, amelyiknél azt lehetett látni, hogy leglább annyira néz a jövőbe, mint a múltba.

Ez azóta sem változott. Talán egyszer kihagytam valami miatt a választást.

2021. jún. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

A legelső választáson SzDSz, tudjátok szabad madár így, meg úgy, meg az elég nagy párt volt, hogy le legyen váltva az MSzP, aztán a másodikon a Fideszre, mert fiatalok voltak és demokraták.

Utána nem szavaztam, nem érdekelt a politika, csak most az utolsón és most megint a Fideszre, mert kicsit rasszista vagyok, utálom az arabokat, négereket. A zsidókkal nincs bajom, én gyárakban dolgoztam, ott nincsenek zsidók, csak elvétve és a cigányoknak is csak a bűnöző felével van gondom, de lényegében azokkal sincs érintkezésem, mert nem megyek szlamos környékre.

Most nem tudom majd, nekem olyan párt kell, amelyik nem Euroszkeptikus, de fenntartja a kerítést, a többi másodlagos számomra.

2021. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!