Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új hadi górét tényleg...

Az új hadi górét tényleg Romolusz Szendi Ruszinnak hívják? Ez vicc vagy vele is kitoltak kiskorában, mint Kalányos Dzsészönsztetemmel? Csak itt anyu hét törpe, római történelem és türk tanács fan volt.

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a híreket, és valóban...

Nem tudom, de durva basszus, hogy ez a neve...

2021. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Az tuti hogy nem keverik össze mással a neve után..


Romulusz és Rébusz. :D

2021. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, néha a szülők nem gondolnak bele hogy szerencsétlen ember egész életében cipelni fogja annak a névnek a terhét amit adnak neki. Az MTA Nyelvtudományi Intézetében már rég elgurult a gyógyszer mert olyan neveket engedélyeznek anyakönyveztetni amitől az ember haja égnek áll.
2021. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg ez a neve...
2021. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Elképzelem, hogy a katonák egymás között erről beszélnek "Százados, menjen jelentsen Romolusz Tábornok Úrnak, hogy végrehajtottuk az utasításokat!" vagy valami ilyet "menj fel Romolusz Tábornokhoz, és kérj erre meg erre engedélyt".


Jaj, de nem lennék a helyükbe, én nem bírnám ki röhögés nélkül, ha a beosztottja lennék. 🤣

2021. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fikusz-kukisz kb. a pasas. Nem is értem a szülőket, miért nem lehet normális nevet adni? De az MTA-nál is gondok vannak. Ha az én szüleim adtak volna nekem ilyen hülye nevet, az első dolgom az lett volna 18 évesen, hogy megváltoztatom.
2021. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha tudnátok, hogy sokszor itt a gyakorin is milyen idióta keresztnevekről kérnek véleményeket! Természetesen anyukák, akik gyereket várnak/terveznek.

Meg pattognak, hogy "....." nevet miért nem engedélyezik, micsoda szemétség. Hogy még eggyel több idióta név legyen.

2021. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Milyen szánalmas neve van! Eskü a nevet nem fogasom el, de a transzikat meg igen, egy transzi nem tehet arról, hogy mi , de a név az más xd, az cink coolra cink rák.
2021. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is vicc, ilyen név nincs.
2021. jún. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát senki nem képes MEGNÉZNI, hogy mi a neve az ürgének? Csak elfogadja, amit a gyagya kérdező ír?

Semmivel nem másabb a Ruszin név, mint pl. a Horváth vagy a Németh, csak ritkább.

A kettős családnév sem ismeretlen, nem is volt régebben sem.

A keresztnevekről meg már írtak előbb.

A Dr.-t persze elhagyta a "kérdező" a neve elől...

2021. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!