Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Siker lenne Magyarországnak...

Siker lenne Magyarországnak hogyha az ellenzék megfúrná a Fudant aztán egyik nyugati országban épülne meg?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 06:00
A kérdező szavazást indított:
Siker
Kudarc
36 szavazat
1 2 3
 1/27 molnarmarcell21 ***** válasza:
87%

Jelen kondíciók mellett igen, siker lenne.

Amúgy nem lenne baj, ha idejönne egy elitegyetem elitképzése, csak nem így.

2021. jún. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs ingyen elitegyetem,nagy előny ahova települ
2021. jún. 2. 06:23
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted miért jönnek ide, nem máshova? Mert csak orbán ilyen hülye, hogy ilyen feltételekkel idehozza őket, máshol körberöhögnék a fudant.
2021. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem olyan hatasa lenne, mint a Bos-Nagymarosi Vizlepcso. Az is elindult mint egy komoly beruhazas, aztan az ellenzek 'megfurta' ... mindenki tudja mi lett a vege: szlovakok eltereltek a Dunat, a vizlepcsot megepitettek nelkulunk ... Szigetkoznel pedig eltunt a viz a mederbol.


Az is egy hulye dontes volt, hogy kifaroltunk belole!!!

2021. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%

Azert kerul nekunk penzunkbe a megepites, mert hozzank epul az egyetemvaros es ha a Fudan gondolna egyet es egy ido mulva odebb allna, akkor az epuletek mar itt maradnak.

Amugy is laikuskent nam latunk bele a valos helyzetbe, csak az ellenzek lazitasatol zeng a media. De valojaban ott nem csak a Fudan epul, hanem magyar resze is lesz a tortenetnek.

Mindemellett a Fudanon 50%-os tulajdonos lesz Magyarorszag ... azert ez sem semmi ha belegondolunk egy kicsit.

2021. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Siker lenne.
2021. jún. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
#2: Elitegyetem... fogadjunk soha a büdös életben nem hallottál róla ezelőtt. Ha idetelepülne mondjuk egy MIT, az igen, én tapsolnék a leghangosabban.
2021. jún. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

2: az elitegyetem nem lenne baj, az a baj, hogy mi veszünk fel rá hitelt, és akkora tandíj lesz, hogy csak a külföldiek és az igen gazdag magyarok tudják majd megfizetni


Ha privát pénzből épülne egy ilyen egyetem, akkor nem lenne vele gond, de ez közpénzből épül, és az átlagmagyar nem fog tud bejutni, nekik miért lesz ez jó?

2021. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
A magyar oktatást éppen hogy le fogja építeni, mert írták, hogy többszörös fizetést fognak adni az oktatóknak, vagyis a legjobb oktatókat elszívja majd a magyar egyetemekről, így nem az átlag magyarnak, aki magyar egyetemre jár, fognak jutni a legjobb oktatók.
2021. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

7es: pont hogy elit egyetem ez is, csak ez nincs benne a mainstreambe, annyi a különbség.


Az ellenzék meg mindent ellenez tök mindegy. Kinai és orosz oltást is ellenezte, bele is haltak egy páran sajnos. A következmények nem érdeklik őket.

2021. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!