Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fegyőr András alkalmas miniszt...

Fegyőr András alkalmas miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 09:10
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
1 2
 1/11 hypno ***** válasza:
61%

Ki az a Fegyőr András?

Egyébként ha Csüngőhasú Orbánc alkalmas, akkor bárki az.

2021. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Természetesen nem. Akik Brüsszelbe rohangálnak, hogy minél jobban megszívassák ellehetetlenítsék Magyarországot, elvonják a pénzeket, eljárásokat indítsanak, nettó hazaárulók.
2021. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem alkalmas. Ahány interjút láttam tőle, mindegyikben égett mint a rongy.
2021. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Erre most nem tudok válaszolni.
2021. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
#1. Összekevered az alkalmasságot a szimpátiával. Lehet nem szeretni Orbánt, de hogy nem remeg meg a keze miközben tizenéve vezeti az országot, az tény. Fegyőrt meg lehet szeretni, de ha lehet, az eddigi kínos performanszai alapján én inkább egy pillanatig sem szeretném kormányon látni, mert szerintem tudunk nála alkalmasabb embert választani. Az indexes szavazáson Fegyőrt még a "valaki más" opció is megverte, azt hiszem, ez sokatmondó. Persze nem reprezentatív, de egy újabb jele annak, hogy ez az ember csak gyengíti a politikai közösségét.
2021. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tartom alkalmasnak, de még mindig sokkal jobb lenne Orbánnál.
2021. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Köbcös Mihálytól bárki jobb!

De ne aggód kérdező, mert Jakab Péter a nyerő!

2021. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hypno ***** válasza:
44%

#5


Orbánc eddigi ténykedése arról szólt, hogy jó nagyokat mond és mindíg mással viteti el a balhét. Ő valahogy soha nincs ott, ahol valami történik, ahol valami olyasmit kell aláírni, ami visszaüthet.

Mindíg van egy miniszter, vagy államtitkár akit maga elé tol.

Még október 23-án is úgy eltűnt a naggyűlés után, mint szürke szamár a ködben.

2021. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem alkalmas és nem azért, mert hülye lenne. Neki még sokat kell érnie, fejlődnie, tapasztalnia, a lendülete, lelkessége megvan ehhez és ez jó. Ő az, akit annyira ki tudnának csinálni az ellenzékiek, hogy bele sem merek gondolni, hogy hogyan végződne a dolog. Szerintem neki le kellene mondania az elnökségről valamelyik Momentumos hölgy javára és kicsit hátrébb vonulni. Ott nem feltétlen lenne baj, ha a hibáiból tanul és építkezik. Az elnökségi jelölése nettó túlzás, ezzel kicsit elkomolytalanodtak az én szememben is. Jakab Pétert valamelyik interjúban arra kérték, hogy jellemezze egy szóval az ellenzéki pártokat és a Momentumnál azt válaszolta, hogy fegyelem. Mikor furán nézett rá a kérdező, annyival magyarázta, hogy még sokszor kell tanárbácsiként fellépnie. Ez azért mindent elmond, én úgy gondolom. Jó a Momentum, de elkapkodták a dolgokat.
2021. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8. És akkor ezzel most mégis mit szerettél volna mondani?
2021. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!