Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország vagy Magyarmat?

Magyarország vagy Magyarmat?

Figyelt kérdés
Kis hazánk helyzete?

2021. jún. 2. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

6/10


De legalább nincsenek migránsok. Ennyi elég is, sőt mindennél fontosabb.

Majd ha a kínaiak rabszolgaként fogják dolgoztatni a magyarokat, majd a kővel a hátukon ezt mondogatják, hogy legalább nincsenek migránsok és nem az eu parancsol, hanem a kommunista diktátorok, mennyivel jobb nem?

2021. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

#11

"majd a kővel a hátukon ezt mondogatják, hogy legalább nincsenek migránsok"


*Mért, Gyúcsány jobb vót??


Szerintem ez lenne a szöveg. Meg hogy akkor nem volt mindenkinek munkája, most meg bárki mehet szolgamunkára és ezt Orbán intézte el, Gyúrcsány erre képtelen lett volna. De be kell látni ebben igazuk is van. Gyúrcsány a válság idején kiállt, hogy "elkúrtuk, nem kicsit, nagyon". Orbán a válság közepén még veszi felfele a hiteleket. Bár ez arra lesz jó, hogy ha 2022ben nyer az ellenzék, majd szólnak hogy baj van és válság van és több 1000milliárd a tartozásunk akkor majd jön Orbán, hogy az ellenzék tehet róla, hiszen alattuk nem volt válság, legalábbis kimondva nem volt.

2021. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt már megszoktam, hogy valahányszor szóvá teszi valaki, mennyire a gödör alján vagyunk, elkezdenek ujjal mutogatni, hogy "hádde a Kurcsány meg a Libajnai", mintha ettől bárkinek is jobb lenne. Gyomorfekélyed van? Ne visítsál, örüljél hogy nem rák...


Ezért szeretem a magyar közéletet: a pártnyaloncok, korifeusok valahogy mindig képesek átugrani a vitaküszöböt. Kutyaszar, jelentem, átlépve!

2021. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!