Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor nyaron ha az...

Most akkor nyaron ha az WU-ban utazni szeretnék, akkor le kell töltenem a védettségi igazolvány aplikációs vcáltozatát és akkor utazhatok EU-n belül akárhova?

Figyelt kérdés
ùgy tudom, hogy a védettségi kártya ellen egyes országoknak az a kifogása, hogy nincs megnevezve rajta, hogy milyen oltóanyaggal oltották be annak tulajdonosát. Én nem beoltott vagyok, hanem gyógyult, oltatni nem szeretném magam se nyugati se keleti vakcinával. októberig érvényes a kártýam, úgy tudom, hogy EU-n belül is a felgyógyultak az Eu szervek szreint is félevig uathatnak, akkor elég ha letöltöm az apppet az védtetségi kártyához és azzal mehet? Vagy miért nem elég a kártya, ha nem beoltottakról van szó, hanme gyógyultakról?
2021. jún. 3. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Mélységes megvetéssel olvasom soraidat, mert látszólag megértetted, mit okoz a vírus, látszólag átélted, aztán kiderül, hogy mentálisan még mélyebre kerültél.

Nem tanácsolhatok mást, próbáld kihámozni a konzuli szolgálat oldalán, milyen jogaid vannak.

Többet - megvetésből - nem segíthetek.

2021. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert kéne?
2021. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eu-ban. Véletleünül elhépeltej
2021. jún. 3. 16:13
 4/4 A kérdező kommentje:
1) Tudom mit okoz a vírus, de látod még élek.De nem kérdésemre válaszoltál. A konzuli szolgálatnál nem veszik fel a telefont.
2021. jún. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!