Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetnek ennyire kegyetle...

Hogy lehetnek ennyire kegyetlenek az emberek, tényleg a kormány LMBTQ-ellenes megszólalásai miatt romlik ennyire a helyzet?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, van egy 19 éves húgom, mindketten heteroszexuálisak vagyunk, nekem jelenleg is van barátom.


A húgom pánikbeteg és tömegiszonyos, ezért nagyon ritkán megy olyan helyre, ahol sok ember van, tömegközlekedni sem szeret. Tegnap viszont muszáj volt, ezért úgy döntöttem, hogy elkísérem, mert pont reggel ment, amikor amúgy is zsúfoltabb a villamos.


Tudni kell róla, hogy a pánikbetegségének az egyik tünete a szédülés. A villamoson is elkapta a stressz s automatikusan elkezdett kapaszkodni a kezembe. Aztán felszállt egy 3 fős társaság, akik elkezdtek beszólogatni, hogy "leszbikutyák", "degenerált állatok" meg hasonlók és az egyik felénk köpött...


A következő megállónál lerángattam a húgom a villamosról és inkább megvártuk a következőt, azzal mentünk. De nem tudom elhinni azóta sem, hogy ez történt, konkrétan állandóan elsírom magam, ahogy ez eszembe jut.


Tényleg ott tartunk, hogy ekkora bűn már az is, ha az ember a testvére kezét fogja? Nem bírom ezt a gyűlöletet, ami ebben az országban folyik.



2021. jún. 3. 19:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%
Ne csodálkozz, 10 éve az uszítás megy valaki ellen. Emberek, csoportok, nemzetek ellen.
2021. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11%
Mi a baj a 8-al?
2021. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Mi a baj a nyolcassal?


Szerintem ez:

"ne ismerkedjetek, ne járjatok jobboldaliakkal"


Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy ne ismerkedjetek melegekkel, vagy ne ismerkedjetek pánikbetegekkel, vagy ne ismerkedjetek németekkel...


Nem hiszem, hogy a mások elutasítása jó lenne, bárkiről is legyen szó.

Egyébként szerintem ezek nem jobboldaliak voltan, hanem inkább szélsőjobbosok.

2021. jún. 3. 19:50
 14/30 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
57%

"Mi a baj a 8-al?"


Az, hogy átlátszó, amit művel. Uszít egy másik társadalmi réteg ellen, szándékosan hergel, ahogy a melegellenesek is teszik.

2021. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
El kell ismerned hogy félreérthető volt a szituáció.ezért nem kell betegen tömegezni,jó hogy meg nem vertek.ja és orvos mielőbb,19 évesen az életminőség rovására megy ez a fajta pszihés betegség.
2021. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Jár pszichológushoz a pánikbetegségével. 2 éve tart neki, apukánk halála óta, hipochonder (fél, hogy beteg lesz, apa szívbetegségben halt meg) meg pánikbeteg :(


Meg amúgy ne már, hogy ne foghassam meg a testvérem kezét, ha szüksége van rám. Hol élünk, basszus????

2021. jún. 3. 19:58
 17/30 Sindelar ***** válasza:
88%

Nem olyan, mert azon, ha valaki meleg, pánikbeteg vagy német, azon nem tud változtatni (és miért is kéne ezen változtatniuk?). Itt viszont egy mentalitásról van szó, és ha nem kapnak negatív visszaigazolást, akkor csak megerősítve és igazolva látják magukat.


Szélsőjobbos akkor lenne, ha azt szeretné, ha a kemencén keresztül távozna a két nő, aki fogja egymás kezét. A Fidesz sem csinál pogromokat ezekkel az emberekkel szemben, egyszerűen csak ellenséges velük szemben. Ez a konzervatív sztenderd. Ők fejben a 19. században ragadtak.

2021. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
És 2 év alatt semmi változás? Milyen kezeléseket ill gyógyszereket kap?
2021. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
6%
mennyi emberből volt 3 parazita ? ott pont ti voltatok a leggyengébb láncszem . én amikor 80%+ faluban laktam nekem is beszólogattak akkor most én kit utáljak
2021. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
30%

Véletlenül kifogtátok a környék lebunkóbb társaságát. Sajnálatos, hogy ilyen korlátolt emberek élnek hazánkban, de sajnos nekem is hozzá kellett szoknom.

Egyénként Mi Hazánk szimpatizáns vagyok, és mélységesem elítélem az ilyen primitív viselkedést, viszont szerintem te is kezelhetted volna a helyzetet jobban...

Viszont a "jobboldaliakkal" gúnyolódás kikérem magamnak!

2021. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!