Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ölelnétek meg szegény...

Nem ölelnétek meg szegény Karácsony Gergelyt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban nagyon csúnya lejárató cikkek jelennek meg róla, és én nagyon sajnálom őt.


Legszívesebben átölelném.


2021. jún. 5. 09:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretném megölelni Karácsony Gergelyt
Nem szeretném megölelni Karácsony Gergelyt
32 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Egy vezető politikusról beszélsz, egyszerűen értelmezhetetlen, amit írsz. Nincs empátia, teljesítményt várunk egy ilyen embertől. Ha nem megy, akkor pedig bármikor távozhat és átadhatja a helyét valaki tehetségesebbnek.
2021. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Ez a fidesz kampány része, ha "túléli" akkor versenyképes politikus marad.
2021. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább akkorát rúgnék beléje, hogy jó messzire szálljon. Már most sikerült halálra sértenie 1,4 milliárd kínait. Pedig még csak nem is miniszterelnök-jelölt.
2021. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Csak a kínai kormányt. A kínaik nagy része szerintem inkább tiszteli érte, amiért kiáll az üldözöttek mellett. Az, hogy ezt egyik se vallaná be, az biztos, viszont ez a kínai kormány hatása, ha ott valaki nem isteníti a kormányt, akkor viszik a munkatáborba.
2021. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#1: Mi a francot akarsz még? Talán tegyen nyelvvizsgát németből is? Mekkora elvárásaid vannak neked???
2021. jún. 5. 10:41
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

#5. Tessék? :D Ki beszélt itt erről? Én annyit várok tőle, hogy ha már sikerült megválasztatnia magát, akkor talán ne csak a PR-csapata izzadjon, hanem legyen szíves ő is kezdjen el keményen dolgozni, mert Budapest annál sokkal jobbat érdemelne, mint ami most megy.


Amúgy nagyon aranyos, hogy körömszakadtig igyekszel védelmedbe venni szegény, cuki Gergőt, mert bántják, de a politika sajnos nem így működik. A főpolgármester gyakorlatilag egy topmenedzserrel esik egy tekintet alá, emberek százaiért és milliárdos eszközállományért tartozik közvetlen felelősséggel, ezért írom, hogy itt nincs helye hisztinek meg empátiának, szedje össze magát, ne a kormánypropagandára adott reakciókból álljon ki az értékes munkaideje, hanem talán szíveskedjen komolyan venni a feladatait. Ennyit várok tőle, nem többet, magasról lesz@rom a nyelvvizsgáit.

2021. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Értem, Karácsony Gergely szerintem Budapestet kitünően irányítja.


Ha Karácsony Gergely diplomát kapna Budapest irányításából, akkor az summa cum laude minősítésű lenne!

2021. jún. 5. 11:00
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
#7. Jólvan, te troll vagy. :D
2021. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
A buksiját is megsimogatnám, amiért ilyen csúnyán bánik szegénykével a kormány. 😂
2021. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Karácsony Gergely egyébként beszél angolul, folyékonyan, az alábbi videó is prezentálja:


[link]


Tehát már az angol tudásába sem tudtok belekötni! Hamarosan a doktoriját is befejezi.

2021. jún. 5. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!