Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem háborít fel ez a...

Csak engem háborít fel ez a dolog?

Figyelt kérdés

Évek óta aggaszt ez a dolog amúgy engem, bár még sosem beszéltem senkinek erről.


Szóval, az, ahogy a politikusok kommunikálnak egymással a parlamentben és azon kívül. Személyeskednek, vicceskednek, gonoszkodnak, beszólogatnak egymásnak alpári stílusban. Ez mire jó és kinek? Nem értem, hogy felnőtt, nagyrészt diplomás, művelt emberek hogyan nyilvánulhatnak meg így rendszeresen és nyílvánosan. B@asszus ők állnak egy ország élén, de ez amit művelnek semmire nem vezet. Ez nem tárgyalás, nem javaslattétel, brainstroming, beszélgetés vagy vitázás hanem egymás szapulása.

(Mindkét oldal ilyen) és tudom, hogy külföldön is ez megy sok esetben de ezt így hogy?


Normális szakmai megbeszélések kellenének, de az nincs!



2021. jún. 6. 00:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ekkora irigység az ellenzéki oldalról, meg lehet, ők is fel tudtak valami jót mutatni akkoriban. Most fáj nekik, hogy ami az ő kormányzásuk alatt nem ment, sőt csődös volt, az most jobban megy. Valami pozitívumot be kellene ismerniük, meghalnának, jobban megy az ajtónak szaladás, meg álhírkeltés. Csak úgy tudnak kampányolni, hogy támadnak, színészkednek, kitalálnak dolgokat, amivel úgy vélik, hogy előnyt szerezhetnek, mert máshogy az Istennek sem megy. Sajnos ez olyan értékrendűeknek valóban szimpatikus, akik még nem értek meg egy összetettebb gondolkodásra, amivel egy országot lehet demokratikusan vezetni.
2021. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Összetett gondolkodásról beszél a fideszes provokátor, amikor a pártjának annyi a programja, hogy fúj migráns, fúj Soros, fúj Brüsszel! 🤣
2021. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6%
Ha már csak ebből a te szűk szempontodból nézed, akkor is valami. Mindenféle noname, illegális bevándorlót meg te szeretnél befogadni magadhoz, vagy hova gondoltad?! Beszélsz csak a levegőbe, de nem is gondolsz bele, hogy mit.
2021. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ami a parlamentben megy az ugyanaz, mint amit a kommentszekciókban olvasol, csak tartozik hozzá egy öltöny+nyakkendő kombó illetve egy magasabb fizu. Ezek a verbális kakaskodások a törzsi szellemet erősítik és az a vicc, hogy az ellentétes szekértáborok követői ugyanazon a csörtén levonják a tanulságot, hogy "X nekiállt hőbörögni, majd Y kőkeményen helyretette". Vagy fordítva "Y csak pislogott zavarában, ahogy X beolvasott neki".

Ez hasonló, mint amikor Donald Trump és Greta Thunberg üzengettek a médiában. Mindkét törzs leírta, hogy egyik hogy helyretette a másikat. Vagy a másik az egyiket, attól függ honnan nézzük.

2021. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!