Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem háborít fel ez a...

Csak engem háborít fel ez a dolog?

Figyelt kérdés

Évek óta aggaszt ez a dolog amúgy engem, bár még sosem beszéltem senkinek erről.


Szóval, az, ahogy a politikusok kommunikálnak egymással a parlamentben és azon kívül. Személyeskednek, vicceskednek, gonoszkodnak, beszólogatnak egymásnak alpári stílusban. Ez mire jó és kinek? Nem értem, hogy felnőtt, nagyrészt diplomás, művelt emberek hogyan nyilvánulhatnak meg így rendszeresen és nyílvánosan. B@asszus ők állnak egy ország élén, de ez amit művelnek semmire nem vezet. Ez nem tárgyalás, nem javaslattétel, brainstroming, beszélgetés vagy vitázás hanem egymás szapulása.

(Mindkét oldal ilyen) és tudom, hogy külföldön is ez megy sok esetben de ezt így hogy?


Normális szakmai megbeszélések kellenének, de az nincs!



2021. jún. 6. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

A szavazóknak szól. A szavazók jó része ilyen szintet képvisel.

Nem feltétlenül ilyenek tényleg, de ezt a szerepet kell hozniuk.

2021. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg vannak brainstorming, szakmai megbeszélések pártokon belül, csak ott nem fog forogni semmilyen kamera. Ott őszintén beszélnek egymással, olyan dolgok is elhangzanak, amik nyilvánosság előtt amúgy nem. Ami a parlamentben cirkusz zajlik, az plebs-nek szól. Ez működik, ezzel lehet a legtöbb embert meggyőzni. Nincs értelme logikus monológuknak, érveknek, tömör, tövid üzenetek kellenek, amik az ember érzelmére hatnak, nem az eszére. Az utóbbi évtizedben ez még olyanabb lett. Egyre több ember lesz szavazóképes, aki a YT-n, Facebookon, Instán, Tiktokon szocializálódott. Ők hozzá vannak szokva, hogy tekernek lefele az üzenőfalakon, belekattognak a videókba pár másodperc erejéig. Az ilyeneket nem fog érdekelni egy 10 perces levezetés a munkaerőpiacról, nekik az a lényeg, hogy a Mészáros lop, a Gyurcsány meg elkúrta.
2021. jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 meszike91 ***** válasza:
88%
A parlamentnek nincs értelme, úgyis az lesz amit orbán akar, pedig csak a szavazók fele áll mögötte. Így nem csoda hogy mondjuk Jakab legalább idegesíteni próbálja őket.
2021. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Teljesen értem amit írtatok és valószínűleg tényleg ez van :( Viszont nem értem, hogy hogy lehet ez jobb, mint egy adott problémát kivesézni, és megbeszélni előttünk, hogy mi a legjobb amit ki lehet hozni egy adott dologból.
2021. jún. 6. 00:40
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát kettes, khm, nem éppen a fiatalok rettegnek például a migránsok látványától, szóval nem hiszem hogy nekik szólna a cirkusz. Inkább a (népszokásként) agyukat elivó középkorú vagy idős embereknek.
2021. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Abban is biztos vagyok, hogy a kulisszák mögött Orbán meg Jakab (ivó)pajtik.
2021. jún. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz képest egész nyugisak. Az megvan, hogy Indiában, Afrikában és hasonló színvonalas helyeken szó szerint bunyó van a parlamentben állandóan?
2021. jún. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Mint a k1 vagy box előtti üzengetések... annyi a valóság ebben mint a pankrációban.
2021. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
A politikában ez a manipuláció. Pl. Jakab jól látható, ahogy játsza magát egy adott társadalmi réteg megnyerésére.
2021. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha megnéztek egy 2000 előtti, politikusok közti stúdióbeszélgetést, szépen érvelnek, beszélgetnek, győzködik egymást és értelmes ember módjára vitáznak, most meg legszívesebben elvágnák egymás torkát. Egy fideszes parlamenti képviselő mesélte, sosem tudjuk hogy a jó oldalon állunk e !! Egyik szavazás előtt sem! Durva hogy már ők sem tudják jó e amit csinálnak, mint hitler tábornokai, jawohl, aztán majd csak lesz valami.
2021. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!