Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb helyen a Fudan...

Nem lenne jobb helyen a Fudan egyetem Felcsúton?

Figyelt kérdés

Összedobhatnák rá a pénzt a helyi oligarchák, ott a stadion is, van kisvasút, a diâkok meg alhatnának orbánéknál is.

Tudnának orvosost is játszani a sok lélegeztetőgépnek látszó tárgyakkal, amit Orbán 4-szeres áron vásárolt kínai testvéreitől.



2021. jún. 6. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ott majd Fudan2 lesz ... majd Paks3 utan :)))
2021. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Támogatjuk az ötletet!
2021. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
igen
2021. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Jobb lenne
2021. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Jó ötlet! Már csak a Bp-Belgrád vasutat kell megtoldani hozzá.
2021. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
A kérdés ugyan nyilván viccnek készült, de én simán el tudom képzelni, hogy végül egy másik városban fog megvalósulni (nem Felcsúton, de vagy Debrecenben vagy egy agglomerációs városban), ha Baranyi és Karácsony így áll hozzá. Ők meg pöffeszkedhetnek tovább a hülye utcanév-tábláikkal a lerobbant rozsdaövezetben, ahol így aztán semmi nem fog felépülni. Se diákváros, se egyetem, hanem ugyanaz lesz, mint eddig: semmi.
2021. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

A legjobb ötlet a héten.

#6

Mivel egy átlag magyar család gyerekének nem oszt nem szoroz hogy van-e fudan csak kib.szunk rá az ablakon 500 milliárdot, inkább ne legyen.

Ha ez miatt a fidesz bosszúból nem építi meg a diákvárost amely a magyar családok gyerekeinek a lakhatási gondjain segítene az egyetemi évek alatt akkor számoljon el orbán a lelkiismeretével. Éljen és virágozzék a családbarát fidesz.

2021. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
7: Te, a diákváros meg fog épülni, csak nem a mostani tervezet helyszínen, hanem ott, ahol a Fudan. Ezt már nem hinném, hogy kettéválasztják.
2021. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A Cenz Ura ***** válasza:
50%
Nem kell a sok kicsi kínai a felcsútiaknak
2021. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Kérdésed jogos, támogatom!
2021. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!