Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi vólt az a internetadó...

Mi vólt az a internetadó Lemaradtam róla és nem tudom mi is akart az lenni valaki eltudná magyarázni konya nyelven ???

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 00:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%

"mert Orbán diktátor és semmilyen tüntetés nem érdekli.


Aztán mégsem lett bevezetve."


Hát azért nem teljesen így volt,a mai tüntetésekkel ellentétben akkoriban tényleg nem száz ember volt az utcákon hanem a nagybetűs tömeg


Sok témában visszakozás volt akkoriban a fidesznél,amiről ha népszavazásra került volna sor és látták h biztos bebuknák abból kihátráltak.(máig siratják az olimpiai rendezést, mert az lett volna a legnagyobb zsebrerablások egyike az ország történelmében)


A nagybetűs diktátor(én inkább maffiavezérnek gondolom) akkor még nem volt téma,az a "soros-migráns-békemenetes-szabadságharc" idején kezdett lenni.


Addig csak szemtelenkedtek,utána indult el a szabadrablás ,a ner,lőrinc-tiborc és egyebek...

2021. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Hát azért nem teljesen így volt,a mai tüntetésekkel ellentétben akkoriban tényleg nem száz ember volt..."


1. Aha, tehát akkor nem lenne diktáror, ha 100 ember diktálhanta neki? :D

2. De teljesen így volt. Ez a szöveg ment a ballib oldalon, aztám kussoltak.


Az olimpiával kapcsolatban pedig teljes konszenzus volt, majd megjelent a Momentum és széttrollkodta. Volt egy olyan rövid időszaka a magyar politikának, amikor nem zsigerből elleneztek mindent és a ballib pártok sem akarták fullba nyomni a demagógiát. A Momentum ezt bevállalta (piaci rés volt) és bejött nekik.

2021. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%

"Az olimpiával kapcsolatban pedig teljes konszenzus volt"

Ez így igaz, addig volt teljes konszenzus, amíg ki nem derült, hogy a fidesz orrba-szájba lopkod.

Amikor ez kiderült, akkor először a momentum, de később mindenki beszállt hozzájuk.

2021. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

#13!


Nem derült ki semmi sem, hiszen még nem is tartott ott a project.

A Momentum kapott egy kis francia pénzt és már meg is kapták az olimpiát.

A többi ellenzéki párt pedig azért váltott köpönyeget, mert abból tudtak politikika tőkét csinálni.

2021. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
56%

"Aha, tehát akkor nem lenne diktáror, ha 100 ember diktálhanta neki? :D"


Zagyválsz itt össze -vissza...


Az olimpiával kapcsolatban pedig rohadtul nem volt teljes konszenzus,de nem ám!


Sokan szerették volna az igaz de a többség tisztában volt vele h a presztízsen kívül egy anyagi bukás lett volna,olimpiát tőlünk gazdagabb országok is csak minuszosan tudtak kihozni,másfelől egyértelmű volt h az epítkezések a fidesz holdudvarában lettek volna kiosztva 3000% -os haszonkulccsal,amit az elmúlt tíz év bizonyított is tiborcostól ,lőrincestől,üres stadionostól,kisvasutastól...

2021. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

15!


Tudsz írni valami tényszerűt is vagy csak a ballib propagandát vagy képes fújni?


Tudom, most már azt kell mondani, hogy sosem volt konszenzus, mert ez jobban hangzik, csak az a baj, hogy ez pofátlan hazugság.

2021. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
56%
Te nyomod itt a kleotomániás libsizős fideszdumát,te beszélsz mellé nekem nem a wikipédia meg az m1 híradó az életem,én nekem vannak ám saját emlékeim mivel én már nem voltam akkoriban gyerek...
2021. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
46%

#14

Minek kellett volna kiderülnie? Az elmúlt projektekből is láthatóan loptak, a vízesvb-ből is, akkor minek kellene kiderülnie? Semminek, az ellenzék jó döntést hozott.


"A Momentum kapott egy kis francia pénzt és már meg is kapták az olimpiát."

Semmi pénzt nem kaptak, csak nem retardáltak, mint akik egyetértenek az olimpia ötletével.

2021. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

17!


"Te nyomod itt a kleotomániás libsizős fideszdumát"

Kár, hogy ebből egy szó sem igaz.

Az viszont igaz, hogy egy újraírt "valóságról" írsz.

Felnőttként már lehetnének saját gondolataod.

Vagy annyira felnőtt vagy, hogy már érint az időskori demencia?

2021. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
89%

#18!


Áruld már el, hogy mit és mennyit loptak?

Csak ne ezt írd, hogy ennyi volt a tervezett összeg az uszoda felújítására, a végén pedig ennyive került a teljes project.

Mert a ballib propaganda-sajtó hónapokon át azzal hülyítette az olvasóit, hogy a project egy részét összemosta a teljes projecttel.

2021. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!