Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az az új fideszes mantra a...

Az az új fideszes mantra a Fudanról, hogy igazából Gyurcsány akarja idehozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom már követni ezeket a fideszeseket, tegnap még jó volt nekünk ez az egyetem, most meg már a Gyurcsány műve?

2021. jún. 8. 13:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
9%

#9. "ebből nem derül ki, hogy Gyurcsány is nyilvános tender nélkül adta volna oda a paksi bővítést az oroszoknak."


Még jó, mert addigra már szerencsére nem ő volt a miniszterelnök. Ráadásul úgy írod, mintha nem tudnánk pontosan, hogy mire számíthattunk volna Feritől, pedig volt ő egy pár évet kormányon sajnos, nagyjából ismerjük a rátermettségét.


"Én az egyetemre voltam kíváncsi."


Én Paks II-t hoztam fel, azt támasztottam alá. Persze nem kétlem, hogy kínos ilyeneket olvasni, így inkább nem érdekel. :)

2021. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
15%
#20. Arról nem is beszélve, hogy akiket a rendőrök akkor szarrávertek, azok marhára nem voltak azonosak a gyújtogató, tévészékházaz tömeggel, mégcsak nem is egy időpontban volt a kettő. Dehát ilyen ez a ballib memória. És igazad van, meg lehet nézni, hogy a mostani rendőrség hogy bánik a tüntetőkkel: mint a hímes tojással, ég és föld. Ezeknek meg most jut eszükbe diktatúrázni, de 15 éve meg persze semmi gond nem volt (a libtard nyugati véleményvezérek szerint sem), Jézusom, de nevetséges. :D
2021. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:

"Olvasgass:"

Akárhogy nézem, sehol sem látom leírva, hogy ide akarta hozni a Fudant. Gyenge próbálkozás volt 😂


"Ráadásul úgy írod, mintha nem tudnánk pontosan, hogy mire számíthattunk volna Feritől, pedig volt ő egy pár évet kormányon sajnos, nagyjából ismerjük a rátermettségét."

Nem a baromságaidra vagyok kíváncsi, hanem a bizonyítékokra. Mikor akarta idehozni a Fudant? Mikor írt vett közbeszerzés nélkül atomerőművet?


"Persze nem kétlem, hogy kínos ilyeneket olvasni, így inkább nem érdekel. :)"

Te orvosi eset vagy. Nem tudsz válaszolni a kínos kérdésekre, ezért elkezdesz terelni. Nem érdekel téged, hogy 3700 milliárd forintot KÖZBESZERZÉS NÉLKÜL adnak oda az oroszoknak. Mintha egy galambbal sakkoznék. Te is csak összesz.rod az internetet, de válaszolni azt nem tudsz.

2021. jún. 8. 15:34
 24/69 anonim ***** válasza:
15%

#23. "Akárhogy nézem, sehol sem látom leírva, hogy ide akarta hozni a Fudant."


Ez jó. :) Nézd, kedves kérdező! Lehet játszani a hülyét, meg lehet bizonyítékokat gyűjteni a gyakorin (lol), de nem most jöttünk ám a Holdról. A vak is látja, hogy mi a helyzet, te meg jössz ezzel a nevetséges érveléssel, hogy "dEnEmIzS zSeRePeLd bEnNeHoGy fErI iDeAkArJaHoZnIa fUdAnD úGyHoGy nYeRtEm". Csak magadat csapod be, a Paks II példáján (és még sok máson, például felhozhattam volna a vietnámi kórházépítést is, ha még emlékszel rá) remekül látszik, hogy Fletónak nincsenek elvei, simán szembeköpi pár évvel ezelőtti önmagát, ha ettől remélhet pár szavazatot. Nagyon úgy tűnik, hogy pontosan ez történik most a Fudan esetében is.


"Nem a baromságaidra vagyok kíváncsi"


Ez pedig nem úgy működik, hogy majd te itt megszabod, hogy miről írhatnak mások, nem kívánságműsor. ;)


"Nem érdekel téged"


Az a szomorú hírem van, hogy amíg ezt a jelenlegi ellenzék kántálja, addig rajtuk kívül sajnos mást sem fog. Ez mondjuk elég szomorú dolog...

2021. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

A vak is látja te bohóc, hogy te csak terelni jöttél, ha már a hazudozással lebuktál. Nem, Gyurcsány nem akarta idehozni a Fudant. Nem, Gyurcsány nem akart 500 milliárdos kínai hitelből ajándék kampuszt építeni. Nem, a tanulmányi együttműködés nem egyenlő az egyetem építésével. Tényleg nem bírod felfogni?


Egyelőre én vagyok a kérdező, te meg a válaszoló. Én azt csinálom, amit az oldal szabályzata megenged: kérdezek. Te meg megszeged a szabályzatot, hiszen csak valami szánalmas terelést tudsz kiokádni magadból, témába vágó, hazugságoktól mentes választ, hát még érveket nem. ("Ne OFFolj, ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!")


Arról hazudoztok, hogy Gyurcsány így, Gyurcsány úgy. Objektív mércével hazudtok, hiszen nem támasztjátok alá a kijelentéseiteket, mert azok nem úgy voltak, ahogy az agyatokban leképződik. De trollkodjatok csak nyugodtan, vergődjetek tovább, tereljetek ahogy akartok, hiszen normális érvetek bizony nincs. Nevetséges.

2021. jún. 8. 15:57
 26/69 A kérdező kommentje:
Ha az érvek elfogytak (illetve a ti esetetekben, fideszes provokátorok) soha nem is voltak, akkor jön az anyázás. Gratulálok!
2021. jún. 8. 17:19
 27/69 A kérdező kommentje:

Parancsolj, fideszes provokátor, itt kezdte(??) az egyik társad: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

Hogy erről a kérdésről, és a korábbi "válaszokról" ne is beszéljünk. :) De sajnos én - veletek ellentétben normális munkahelyen dolgozom, így - nem töltöm az egész napomat a gyakori előtt, a többit majd megkeresitek ti. :)

2021. jún. 8. 17:24
 28/69 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hogy EZT A GYAKORIN olvastad és erre kérsz bizonyitekot?

Az eszem megáll.. Es ez nevez másokat provokátoroknak...xd

2021. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
82%
#20, hazudj máshol
2021. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
3%
Gyurcsányék szerinted miért vittek ajándékot a Fudan egyetemnek 2007-ben?
2021. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!