Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az az új fideszes mantra a...

Az az új fideszes mantra a Fudanról, hogy igazából Gyurcsány akarja idehozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom már követni ezeket a fideszeseket, tegnap még jó volt nekünk ez az egyetem, most meg már a Gyurcsány műve?

2021. jún. 8. 13:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
14%
#50. Hagyjad, a galamb és a sakktábla tipikus esete, amit szegény kérdező művel. Persze, Gyurcsány az nem is akarta, és erre mégpedig az a bizonyíték, hogy ezt sem sikerült összehoznia. :DD
2021. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

A fideszes hazaáruló dilettánsok kiárusítják az országot. 500 milliárdos ajándék kampuszt adnak a kínai egyetemnek.

Erre ti azt hazudozzátok, hogy a csúcsány ide akarta hozni a Fudant. Erre szerintetek az az egyetlen bizonyíték, hogy AJÁNDÉKOT VITT! 😱


Jól érzitek magatokat? :D

2021. jún. 10. 12:57
 53/69 anonim ***** válasza:
14%
Ne erőlködj öregem, erre írtam korábban, hogy senki sem most jött a Holdról. Ha néhány csecsemő erre jár, őket esetleg meg tudod győzni, hogy szegény Gyurcsányt be akarja itt sározni a sok szemét fideszes, a többiek viszont pontosan tudják, hogy mit művelsz, az 50. válaszban szépen ki is lett fejtve.
2021. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

Itt csak ti, orbánisták erőlködtök. Arról hazudoztok orrba-szájba, hogy a Csúcsány ide akarta hozni a Fudant. Bizonyíték? "aJáNdÉkOt ViTt!!!44!" meg "csak indirekt bizonyítékok vannak" 🤣

Ti amúgy nem röhögitek el magatokat, amikor ezeket leírjátok?

2021. jún. 10. 13:22
 55/69 anonim ***** válasza:
4%
Várom a bizonyítékot, hogy Gyurcsány nem akarta idehozni a kínai egyetemet. :D
2021. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
14%
#54. Én személy szerint mulatni járok ide. Félreértés ne essék: nem veled. Rajtad. :)
2021. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:

"Várom a bizonyítékot, hogy Gyurcsány nem akarta idehozni a kínai egyetemet."

Te elmeháborodott! Az bizonyít, aki állít. Ti állítottátok (hazudtátok), hogy a Csúcsány ide akarta hozni a Fudant. Hajrá, bizonyítsd! :D

2021. jún. 10. 14:56
 58/69 anonim ***** válasza:
95%

"Egyetem =/= országot kiárusító megállapodás"


Az egyetem önmagában nemis, de a hitelszerződés és a Diákváros kitúrása már igen. Erre valami frappáns válasz?

2021. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
95%

"Ennek a történetnek az egyik lépcsője a Fudannak adott ajándék."


Ezt senki nem is tagadta, de ahogy mondtam, ez a nagy kínai-magyar barátság Gyurcsány idején egy kollégiumig fajult csak el, míg most a fidesz az egész magyar felsőoktatás 1 éves költségvetésének megfelelő összeget kvázi ajándékoz Kínának.


Ha te nem vagy hajlandó különbséget tenni a mértékek között, az a te egyéni politikai részrehajlásod, nem az objektív igazság.

2021. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
4%

57!


Aki itt emeháborodott és hazudik, az te vagy, ugyanis ezt írtad:


"Nem tudom már követni ezeket a fideszeseket, tegnap még jó volt nekünk ez az egyetem, most meg már a Gyurcsány műve?"


Ebben több hazugságot is megfogalmaztál:

1. A Fideszeseknek most sincs bajuk a Fudan egyetemmel.

2. Ti vagyok azok, akiknek Gyurcsány regnálása alatt semmi bajotok nem volt kínával, de most, hogy a Fidesz hozná ide a Fudant, már számotokra nem OK.


Pontosan a valóság ellenkezőjét állítod. Bocsánat: hazudod.

2021. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!