Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Habony Árpádnak egy 50 millió forintos órája van?

Figyelt kérdés

Habony: [link]


Óra ára: [link]


2021. jún. 8. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Hát ebből a fotóból szerintem ezt lehetetlen megállapítani. Amúgy meg mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.
2021. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha tényleg ennyibe kerül, akkor jól jellemzi az egész NER-t, ahogy meggazdagodtak a nép hátán, és aztán felvágnak ezzel.
2021. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Semmit. Ha neki ez az igénye, akkor téged mit zavar? Mindenkinek más-más ami neki tetszik, engem nem zavar.
2021. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, a Habony kezén levő óra erre is tökéletesen hasonlít ezen a képen:

[link]

Most akkor én meg írjak ki kérdést, hogy mit szóltok ahhoz hogy Habony 12000Ft-os órát visel?

2021. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Az idő ,pénz.
2021. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát a Toszkánai vitorlás versenyen nem lehet ám akárhogy megjelenni!
2021. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Válaszon egy másikat: ez filléres gagyinak számít olyan felső körökben már. Válasszon ezek közül:

[link]

2021. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Felvidítottatok így éccaka...


:D

2021. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Csak kíváncsiságból lementettem a képet, ez már nagyobb felbontású és rá tudtam zoomolni az órára. Tényleg nagyon hasonlít, kivehetők a gombok, az óra lekerekített nényzet formája, még a számlap is. Megteheti, hogy ilyet hord, mert vagyonos ember. Azzal nincs baj, ha valaki vagyonos. Legyen is vagyonos, aki becsülettel megdolgozik érte.

Habony biztosan nem abból szerezte a vagyonának a jelentős részét, hogy egy olyan politikai garnitúrát juttatott hatalomra és tart hatalomban, amelyiket az általa precízen megtervezett propagandakampányok nélkül az egyre nagyobb botrányai és hazugságai miatt egy nem manipulált nemzet már régen úgy elzavart volna, mint annak idején Gyurcsányt. Áh, Habony nem ez az ember. Ő egy saját erejéből meggazdagodott, politikához semmi köze ember, aki a képen a megérdemelt hobbijának hódol.

2021. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd ő is kirak egy képet amikor parizert eszik, probléma megoldva
2021. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!