Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról hogy...

Mi a véleményed arról hogy fél millió magyar fogta magát és lelépett az országból az utóbbi pár évben?

Figyelt kérdés
mi lesz ebből hosszútávon?
2015. dec. 29. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magyarország jobban teljesít. Biztos Romániát akarjuk ebben lenyomni, ott volt korábban ehhez mérhető kivándorlás az uniós országok közül :D
2015. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Elég volt nekik hogy itthon nem tudnak megélni és elmentek ahol jobb életet körülményt tudnak biztosítani maguknak, meglehet érteni őket. Hosszútávon nem lesz jó vége mert már így is túl sokan mentek el, 20 év múlva fog majd ez meglátszódni, sajnos a kormányt nem nagyon érdekli pedig neki is ugyanolyan érdeke hogy itt maradjanak, próbálkoznak minden szarral hogy visszajöjjenek de úgy se jönnek vissza, hülyék lennének.
2015. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Zsebükben hordják a szívüket.
2015. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Azért, mert a hiányszakma és a kétkezi munka büdös.

A sok bölcsész is: annyi van belőlük, hogy hű, oszt cirkuszol, hogy nincs munka.

2015. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legutóbb még évi fél milkóról volt szó, de mindegy is, aki teheti menjen. Én is csak azért vagyok itthon éppen mert akadt egy meló ami baromi jól fizet, de ahogy ennek vége koccolok én is.
2015. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azért, mert a hiányszakma és a kétkezi munka büdös. "


Az érdekes, mert akik külföldön élnek, kb. 90%-uk kétkezi munkát végez, szóval kétlem, hogy büdös lenne nekik. Azért nem otthon teszik, mert külföldön jobban megfizetik, sőt még meg is becsülik az embert, nem robotnak nézik. Ennyi.

2015. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok köztük vagyok. Szívesen dolgozok itt kint mert nem mindegy, hogy CNC gépkezelőként kapok 140ezret vagy forintra átszámolva 580ezret.
2015. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt a számot? Csak félmillió?
2015. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem?

Igazuk van. Meneküljön innen mindenki, aki csak tud.

2015. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, épp hogy a kétkezi munkások mentek ki a legtöbben mert éppen hogy őket nem fizetik meg itthon, nem értem miért kell hülyeségeket beszélni. Senkinek nem büdös a munka csak vannak olyanok akik megunják az itthoni kilátástalanságot.
2015. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!