Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rugdossa a kormány a...

Miért rugdossa a kormány a már földön lévő egészségügyet?

Figyelt kérdés

Hihetetlen. Előbb az orvosok kötelező választásra bírása a magánrendelés és az állami foglalkoztatás között... Most meg ezek a tervek:


,,Hét kórházban megszűnne az aktív, közülük egyben a krónikus betegellátás is, további 13 kórházban pedig nem végeznének műtéteket a jövőben. A kisvárosi kórházakban csak nappal lehetne szülni, ügyeleti időben a megyei kórházba kellene menniük a kismamáknak."


Ez mi akar lenni? Szóhoz nem jutok. Már az felhúz, hogy nem tolnak elég pénzt az eü-be (ellentétben a stadionok építésével...pfff...), de hogy ami eddig adva volt, azt miért rombolják le? Mi ezzel a céljuk? Szimpla költségcsökkentés vagy már a magán egészségügybe is bepofátlankodtak és onnan várják, hogy "csurranjon-cseppenjen" egy kis mellékes? Vagy éppen az orvosokat és ápokókat szeretnék "megnyerni", hogy ne legyenek túlterhelve?



2021. jún. 9. 01:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én erre leszek nagyon kíváncsi, hogy mi lesz június második felében:

[link]

2021. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy írtam korábban, mert Mészáros. Akkor még csak gyanítottam, sejtettem, de azóta a gyanúm bebizonyosodott:

[link]


A Fidesz elárulta az egészségügyet, a hazát és mindent, amire valaha felesküdtek, és amiről valaha azt mondták, hogy érték.

2021. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!