Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kell kibírni annak aki...

Meddig kell kibírni annak aki védettségi igazolvány nélkül akarna újra teljesen szabad lenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet még valaha újra olyan az élet teljesen mint a vírus előtt?

Vagy nagyon sokáig fent fog állni ez a helyzet akár évtizedekig is?



Én nem akarom beoltani magam.atmentem a víruson nem ütött meg annyira védettségi igazolványom azotta sincs de már lassan nem is lesz értelme mert betegség után 6 hónapra adják.


Itt a nyár és szabadstrandok vagy vidéki Dunapartokon kívül nem igazán mehetünk sehova csak kirándulni stb


Hiányzik a mozi strand állatkert

szauna és a beulos kajalas


Ha azt mondanák 2 hónap és mi oltatlanok is mehetünk mindenhová akor jó kibírjam

de ha 2 év akor elgondolkozok egy sinofarmos (ha mindenképpen fel kell adni az ellenállást inkább hagyományos vacina)kapitulacion.

:)



2021. jún. 12. 18:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
5%
Na újra itt a szuris.
2021. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24%

Például Debrecenben vakcinagyár fog épülni.


Akkor szerinted csak hónapokig, vagy évekig fog tartani?

2021. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Kerdezo szerintem osszel mar tisztabban lehet latni. Nyilvan lesz valamifele jarvany az osz/tel folyaman. Ennek sulyossaga tulajdonkeppen attol fugg, hogy a veszelyeztetett csoportokat mennyire vedi meg a vakcinacio. Ha nem terhelik le ujra a korhazakat, akkor tulajdonkeppen nem igazan szamit, hogy van jarvany vagy nincs. Ha meg a vakcinacio ellenere korhazba kerulnek, akkor meg foleg nincs mit tenni. Ez volt a maximum, amit a tudomany es a tarsadalom tehetett ertuk, mivel orokke nem lehet igy elni.
2021. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Az a baj a családom szinte összes tagja be van oltva asszonyom hétfőn hódol be de ha én nemoltatom magam ugyan úgy nem mehetünk együtt és a gyerekünk el sehova


Szerintem is hatalmas baromság mert ez az egész egy kitaláció,ez a vírus csak a betegekre veszélyes akik pár éven belül amúgy is meghalnak. de a többség akaratának muszaly behodolni vagy elkene vonulni a világtól.

Eddig kívartam utolsóként a csaladunkbol de regisztrálok. Nem látom annak Ense a lehetőséget hogy hónapok múlva vége lenne ennek

2021. jún. 12. 20:36
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
#15: Erre nem tudok mit mondani, ez a te dontesed. Az viszont nem igaz, hogy ne lehetne menni sehova, sokkal tobb hely van ahova mehetsz, mint ahova nem. Es egyre tobb lesz. Amiket emlitettel azoknak is mindnek vannak alternativai: vannak szabad teri mozik, szamos strandra be lehet menni (nem csupan a termeszetes vizekhez tartozokra), vannak vadasparkok, ahova nem kell kartya. Lehet tovabba kulfoldon is nyaralni, ahol meg semmihez nem kell. Ugyanakkor ha neked pont az hianyzik, hogy beulhess valahova belulre (mikozben egyebkent a legtobb helyen a legtobb ember kint ul, foleg mostanaban), akkor arra nem lehet mit mondani. Meg ne bantodj, nem bantasbol irom, de szerintem tulsagosan raporogtel erre, hogy te nem mehetsz sehova, ami azert tulzas.Vannak korlatok persze, legtobbje ertelmetlen es sem ertek vele egyet, de nezz magadra: mukodik, hisz eleri a celjat.
2021. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te pedig akarsz oltatni. Ha nem akarsz, és valóban pont csak oda akarsz menni, ahová kell kártya, simán nyerhetnél időt. Akár a fertőzésed igazolásával, vagy ahogy írtam antitest kimutatásával. Azzal nyaralhatnál is a családdal és őszre meg úgyis eldől valamilyen irányba, akkor még mindig oltathatsz.
2021. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

15


Nekem is szinte mind be vannak oltva.És ha erre terelődik a szó győzködnek is.Hiába mondom,hogy nem kérek a Dr.Szlávik által is beismert kísérleti szérumból.Csak heves vita lesz a vége....Mindegy.Szerintem ki kell tartani amíg lehet.Az a műanyag kártya nem éri meg.Majd az idő eldönti kinek volt igaza.Nagyon remélem,hogy nem lesz semmi gebasz.De én akkor sem kérnék a vakcinákból.

2021. jún. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb a választások előtt pár hónappal úgy is feloldják csak amolyan " gesztusként ".
2021. jún. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%
Az USA-ban már betiltották az oltási igazolványt: [link]
2021. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
12%

Evekrol beszelhetunk.

Kerd a kinait...sokaknak azutan ugyse volt ellenanyag merheto a vereben. Covidonbatesett ismeroseim mind ezzel oltakoztak, rendben vannak.

Vedd ugy hogy ez a leginkabb hagyomanyos oltas. Vagy ugy hogy ez hatastalan es kamu oltas egy kamu virusra. Azaz a hited szerint legyen.

2021. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!