Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kell kibírni annak aki...

Meddig kell kibírni annak aki védettségi igazolvány nélkül akarna újra teljesen szabad lenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet még valaha újra olyan az élet teljesen mint a vírus előtt?

Vagy nagyon sokáig fent fog állni ez a helyzet akár évtizedekig is?



Én nem akarom beoltani magam.atmentem a víruson nem ütött meg annyira védettségi igazolványom azotta sincs de már lassan nem is lesz értelme mert betegség után 6 hónapra adják.


Itt a nyár és szabadstrandok vagy vidéki Dunapartokon kívül nem igazán mehetünk sehova csak kirándulni stb


Hiányzik a mozi strand állatkert

szauna és a beulos kajalas


Ha azt mondanák 2 hónap és mi oltatlanok is mehetünk mindenhová akor jó kibírjam

de ha 2 év akor elgondolkozok egy sinofarmos (ha mindenképpen fel kell adni az ellenállást inkább hagyományos vacina)kapitulacion.

:)



2021. jún. 12. 18:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez politikai kérdés. Úgy tudom, hogy 2024-25-ig tervezik. Utána jönnek majd a klímavédelem miatti korlátozások.
2021. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ki kell bírni legalább a nyatat..am hallotttam h emberjogi ügyvédek külföldön(euban) már petícióval készülnek mint emberellenes intézkexések ellen..nem hinném h évekig fenntartják mert akk nem lesz újraválsztva a fidesz..
2021. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
87%
En kitartok, helyetted is. Hamarosan koztudott lesz hogy nem vakcina a vakcina; es hogy a maszk, es a tavolsagtartas tobbet art, mint hasznal. Hamarosan visszaszerezzuk minden polgarjogunkat. Hamarosan akasztofan fog logni minden nepellenes, elnyomo, zsarnok politikus.
2021. jún. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Akor az egész rendszert fel kéne logatni a mai politikai paletta nem a népet képviseli se jobb se baloldalon.ez a pénz rendszere
2021. jún. 17. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!