Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a következő lépés az...

Mi lesz a következő lépés az LMBTQ-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Először Alkotmányba írták, hogy nem házasodhatnak.

Aztán betiltották a nemváltást.

Betiltották, hogy örökbefogadjanak.

Beleírták a törvényekbe, hogy nem számítanak családnak.

Most betiltják azt, hogy beszélni lehessen róluk (tv-ben is csak 22:00 és hajnali 5 közt mehet olyan műsor, amiben homokosok vannak).


Szerintetek mi lesz a következő lépés?



2021. jún. 12. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
13%
Jó lenne a Pride-ot és a Meseország Mindenkiét betiltani.
2021. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
75%
Nekem, az államnak vagy bárkinek mi közünk van ahhoz, ha 2 felnőtt korú ember szereti egymást és együtt szeretne élni, szeretkezni, házasodni stb.?
2021. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
31%

#33 Nincs közöd és az államnak sincs köze. De a magyar gyerekeket meg kell védeni a káros LMBTQSTB propagandától. Lassan olyan súlyos probléma lesz ez mind a pedofília.

Pont a szexualitás magánügy jellege miatt be kéne tiltani a Prideot. Nem az utcára való ez. Persze tisztelet a kivételnek, de a Bibliára maszturbálás és a történelmi Magyarország térképére rajzolt pénisz (előző Prideokon megtörtént esetek) bőven kimeríti a szeméremsértést és a vallásgyalázást.

Kérem, hogy ne lepontozzatok, ha nem értetek velem egyet, hanem fejtsetek ki ellenvéleményeteket.

2021. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 A kérdező kommentje:
A vallásgyalázó olasz volt. És a magyar hazafiak szét is verték, utána eltakarodott az országból.
2021. jún. 13. 15:35
 35/68 anonim ***** válasza:
19%

#35 Lehet mondani nemzetiséget, de ezek az emberek inkább érzik magukat LMBTQPSTB-nek, mint magyarnak, olasznak, budapestiek... Nekik már ez a deviáns szervezet az elsődleges identitásuk. Sajnos...

És most a gyerekeinkbe is ezt a felborult "értékrendet" akarják belenevelni a liberálisok.

2021. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes válaszok jöttek, úgy látom sok itt a frusztrált heteroszexuális ember... de mire ez a frusztráció? Ha nem akarsz a tévében látni melegeket, akkor kapcsold át a tévét, vagy tölts le olyan filmeket ahol nincsenek meleg karakterek, esetleg találj aki egy alternatív anti LMBTQI-s filmmegosztó tartalmat... légy kreatív...
2021. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
24%

21

"Neked személyesen mondták? Vagy van esetleg erre valami kimutatásod, statisztikád? Vagy az alibi "meleg haver" mondta akire ilyen helyzetekben szoktak hivatkozni?"


Egyetlen meleg haverom sincs, vagy ha van, akkor elég gondosan titkolhatja. Nem nekem mondták személyesen, hanem olvastam az "Átlátható tolerancia" c. magazinban. Ezek szerint tőled távol áll az olvasás, de még a betűk is.


"Amiből viszont biztosan nem kérnek, az pedofilokkal való sunyi összemosás, amit tesz az új törvénytervezet, illetve a kollektív megbélyegzés, uszítás, hergelés és a dehumanizáló, a társadalom peremére, mint valami "megtűrt", még épp a "többség" által "megtűrt" státuszba való szorítás. Ezt a filmet egyszer már láttuk a 30-as években..."


Amikor leírom, hogy a homoszexualitás látványától okádnom kell, akkor engem is összemostok egyenesen Hitlerrel. Ezen elgondolkodtatok már, vagy ez is túl nagy kérés két kettős mérce között?


"Nem tudom, ki mit ért "értelmes" alatt, nekem 2 diplomám van, párom szintén diplomás, közép, talán felső középosztálybelinek is mondható életet élünk, mégis tétlenül kell tűrnünk, hogy az általunk is fizetett adóból kitömött propagandamédia ellenünk hergeljen és megsértsen az emberi méltóságunkban."


Bár nekem csak egy diplomám van, de nem hiszem magam csak ezért felsőbbrendűbbnek másoknál. Ugye ez nem probléma?

Mivel én is dolgozom, és ebből kifolyólag adózom, ezért nekem sem tetszik, hogy a befizetett adómból az ellenzéki politikusoknak is jut. A legnagyobb teljesítményük pedig a hazudozás és az ajtófejelgetés. Továbbá olyan szervezeteket támogatnak, akik bűnbaknak tesznek meg, mert vallásos vagyok, és nővel fekszem le. És erre megy el az én adómból is. De gondolom ez engem nem sérthet, csak benneteket sérthet bármi, mint felsőbbrendű 2 diplomás kiváltságosakat.


"Az a miniszterelnök, aki saját hitvallása szerint 15 millió magyar miniszterelnöke, valójában csak a szűk kétmilliós szavazóbázisáé, különbséget téve állampolgár és állampolgár között, most minket lök oda koncnak a permanens rettegésben és harci készültségben tartott szekértábora elé."


Ha már akkora ellensége vagy a propagandának, legalább te, mint felsőbbrendű ne csinálnád. De az viszont tényleg érdekel, hogy köztem és közted a kormány hogyan tesz különbséget?


"Az ilyen kirekesztő, a polgárokat gátlástalanul egymásnak uszító logika folyamatosan monitorozza az ellenséget, külsőt, belsőt egyaránt, az un "magyarok", az általuk definiált "magyarok" köre pedig folyamatosan szűkülni fog mert új és új ellenségképre mindig szükség van."


Ez már csak azért is érdekes kedves felsőbbrendű 2 diplomás válaszoló, mert nektek is van ellenségképetek: Orbán, fidesz, konzervatívok, keresztények, heteroszexuálisok. Ők a ti célpontjaitok, őket gyűlölitek. Ha belegondolok, ti semmiben nem különböztök, csak másokat utáltok.


Remélem nem probléma, ha a többi dologra nem reagálok, mert ezt a propagandaszerű ellenzéki maszlagot valahonnan kiolllózhattad, és szépen bemásoltad ide. 2 diplomához nem járnak önálló gondolatok?

2021. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
93%

"hogy családtámogatásra kuncsorogjanak pénzt az én adómból, ezt jobb, ha lefixáljuk, nagyon helyesen"


Még szerencse, hogy a a családtámogatási rendszerünk egyik oszlopa (konkrétan a családi kedvezmény intézménye) az egyéni adó- és járulékbefizetésre vonatkozik, és egy árva nyamvadt petákot sem vesz el a te heteró adódból és járulékodból az a meleg, aki papíron egyedülállóként (merthogy más esélye nincs) nevel gyermeket.

2021. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
91%

#38 Ugyan nem én vagyok a címzett, de rákerestem "Átlátható tolerancia" c. magazinra, egyetlen találatot sem adott ki, mesélnél róla bővebben, pl az említett cikkben milyen statisztikákra hivatkoztak? Csak úgy a szakmaiság kedvéért. Ha ugyan létezik ez a lap, mint objektív, tudományos igényű kiadvány és nem valami ócska kis KESMA propaganda...

A többi érvedre meg létezik egy kifejezés: szalmabábérvelés (némi személyeskedéssel megtűzdelve) Vitaképtelen, de a pesti tv-ben még sokra viheted.

2021. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
80%

41

Nagyobb kettős mércét nem is alkalmazhatnál te sem. Nézd meg amit a 21-es írt. Vagy 10x már biztos láttam hasonlót beollózva a facebookon, ha már az eredetiségről szövegel. A 38-ba meg ott tudok belekötni, hogy a magazint én sem találom.

Mindent nem lehet azzal megmagyarázni, hogy "propaganda", mert az kínosan érint valakit.

2021. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!