Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a következő lépés az...

Mi lesz a következő lépés az LMBTQ-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Először Alkotmányba írták, hogy nem házasodhatnak.

Aztán betiltották a nemváltást.

Betiltották, hogy örökbefogadjanak.

Beleírták a törvényekbe, hogy nem számítanak családnak.

Most betiltják azt, hogy beszélni lehessen róluk (tv-ben is csak 22:00 és hajnali 5 közt mehet olyan műsor, amiben homokosok vannak).


Szerintetek mi lesz a következő lépés?



2021. jún. 12. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim válasza:
100%
9-es te nagyon el vagy tájolva:D én pl. Szerbiában születtem, még mindig itt élek, de nem is tudok és nem is tervezek megtanulni szerbül. Nem akarom itt folytatni az életem, ezért nem lenne értelme. Szóval megbukott az egész állításod.
2021. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%
Megint leírom, ha nincs benned a melegségre való hajlam csírája sem, akkor nem néztél volna úgy mint én 16 évvel ezelőtt 14 évesen mikor késő este aki a Cool tv-n néztem, a fiúk klubból című sorozatot, ami melegekről szólt, ha most heteró fiú lettem volna, akkor pucérnős képeket néztem volna, de mindig is a pasikat néztem meg, jó pár heteroszexuális magazinban is a szép modell férfiakat néztem meg, akkor anyáméknak ki kellett volna vágni minden férfi modellt a divatlapokból vagy a ruházati újságból? hm?
2021. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
89%

57.

Nem, rohadtul nincs igazuk. A pedofília az gyerekekhez való vonzódás, ez egy beteg dolog, és a gyerekek ellen elkövetett bűncselekmény pedig a molesztálásuk, szexuális erőszak és társai.

A meleg, leszbikus, biszex, transznemű emberek egy teljesen más téma. Szexuális vonzalom, akár a saját nem felé, teljesen normális, természetes.

Köze sincs a két dolognak egymáshoz.

Összemosni ezeket, na az bűncselekmény, kirekesztő, megbélyegző, beteg dolog!

Az emberi élet sokszínűségét megismertetni a gyerekekkel nem bűn, inkább szükséges. Ettől egy gyerek se lesz meleg, senki nem mondja nekik , hogy melegek legyenek, ez nem reklám, nem propaganda, nem népszerűsítés, csak információ átadás, az elfogadás erősítése. Ismeretterjesztés.

Hacsak ha az agybeteg szülei nem gyűlöletre nevelik, akkor a gyerek elfogadóbb lesz.

Ha egy gyerek megnéz egy lmbt szálat tartalmazó sorozatot, vagy elolvas egy könyvet, az attól még nem lesz meleg, a sorozat, se a könyv se semmi ezzel nem azt mondja hogy - gyere gyerek, legyél meleg- és még ha ezt is mondaná, ez akkor sem így működik.

Az ember érzései felszínre törnek, ott vannak, nem tud rajta változtatni.

És a tiltásoktól sem fognak megváltozni. Sőt, valójában ez a megbélyegző bánásmód nagyon káros azokra a gyerekekre nézve, akik rájönnek, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, ( merthogy rájönnek maguktól is) de ezt nem feltétlen tudják hogyan dolgozzák fel. Ezen csak ront az ha tiltják a tàjékozódás lehetőségét.

Aztán csodálkozik anyu meg apu ha a gyerek 13 vagy mondjuk 15 évesen pl öngyilkos lesz...

2021. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
0%
De, rohadtul igazuk van !
2021. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes, amikor egyesek arról írnak, hogy "gyűlölet". Ezen persze mindig a többségi társadalmat értik, csak a többségi társadalom a gyűlölködő, egy lmbtq emberke pedig sohasem. Mindenki megbélyegző, egy lmbtq emberke pedig sohasem. Mindenki szélsőséges, mindenki agymosott, mindenki gyűlölködik, csak ők nem. Aki erre rámutat, azt pedig kocsmastílusban küldik el a fenébe. De azért megy a sivalkodás az összemosásról, amikor ők is mindenkit összemosnak, aki a leghalványabb kritikát fogalmazza meg róluk.
2021. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
45%

Csak egy dolgot vetnék fel:

Gyerekkoromban nagyon irigyeltem a lányokat. Olyannyira, ha akkor felvetik, hogy lehetek fiú, vagy lány, akkori eszemmel simán belementem volna egy nemváltoztató műtétbe.

S most bánnám egész életemben.

2021. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 hypno ***** válasza:
0%

#66


Úgy tűnik, hogy ha te mondasz valamit, akkor az szerinted kritika, ha rólad mondanak, akkor meg gyűlölködés.

És szemlátomást roppant érzékeny vagy azokra a jogaidra, amiket megvonnál másoktól.

Ez így abszurd. 🤣

2021. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
22%

68

Te perpill eltereled a valós kritikámat más irányba. Ez is undorító.

2021. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!