Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint az MKKP pártiak...

Akik szerint az MKKP pártiak a Fideszt támogatják, azok hol voltak az elmúlt 30 évben?

Figyelt kérdés
Lassan aktuális lesz a választás témája, de sok helyen furcsa véleményekbe ütközök. Mely szerint a FIDESZ leváltása a lényeg, jöjjön bárki is, ennélfogva aki a kutyapártra szavaz, az az ellenzék ellen, azaz a fideszre szavaz. Hát hol élünk? Most csak én vagyok, aki a Tóth Csaba meg Gyurcsány féle ellenzékre nem adná le a voksát? Ezek az emberek nem érzik, hogy itt nem elmúlt 10 év hanem elmúlt 30 leváltása a kérdés? Alkalmatlan ellenzék megválasztása esetén a 2026-os választáson 4/5-del fog visszatérni a Fidesz. Ennek tükrében én vagy Márki-Zayra vagy a kutyákra szavazok, aztán szomorkodok itthon, hogy hogy kerültünk ide.
2021. jún. 13. 05:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Ha azt akarod,hogy tovább haladjunk a putyini úton olyan uralmi állapotok felé, mint amilyenek az oroszoknál vannak, akkor szavazz a kutyákra.


Egy szabadságszerető ember nem akarja, hogy az 1990-ben kiharcolt jogainkat, amelyek az átlagembert védik a hatalommal szemben, szép lassan lemorzsolják, kiüresítsék.


Valóban, az ellenzék messze nem ideális alternatíva, de ha nem kezdjük el lebontani a fidesz rendszerét, akkor tovább fog szorulni a hurok, és egyre nehezebb lesz leváltani őket idővel.

2021. jún. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Az egyes nem a Mi Hazánkra gondolt esetleg? A Kétfarkú Kutyapárt egy viccpárt. Közük nincs egy tekintélyuralmi rendszerhez.
2021. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
2: ha a kutyákra szavaz, azzal a fidesz kormányon maradását erősíti, ez a lényeg, és erre vonatkozik, hogy az szavazzon így, akit nem érdekel a jogaink morzsolása
2021. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az MKKP nem a Fideszt támogatja és azok fognak szavazni a kutyákra, akik rühellik az ellenzéket és a kormányt is. Mind a két oldal emiatt próbálja bedarálni őket de harmadik útra szükség van, még akkor is, ha '22-ben csak egy viccpárt fogja képviselni ezt a 3.-ik utat.
2021. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Mivel a ballib összefogás egyetlen közös üzenete, hogy a Fideszt le akarják válatani, ezért azt is hozzátehetnék, hogy szavazzon mindenki a MKKP-ra.

Akár vissza léphetne az egész ballib bagázs! Akkor azonnal az MKKP lenne a kormányváltásra esélyes erő. Ha téynleg kormányváltást szertnének, akkor ezt kellene tenniük.

2021. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Ködös az emlékezetük, nem emlêkeznek a ballibsi kormányzásra (értsd bűnözésre). Én nem kérek se a ballipcsikből, se a fideszből, így nekem csak a MKKP marad, mint opció.
2021. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

4: de így a fidesz marad hatalmon, és tovább fokozzák a zsarnokságot. Lehet, hogy ez téged nem zavar, de engem igen.


Ne legyen illúzónk, hogy ha ők maradnak, akkor 2026-ban még nehezebb lesz leváltani őket. És a kutya nem lesz váltópárt akkor sem.

2021. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Celtix ***** válasza:
71%

"Most csak én vagyok, aki a Tóth Csaba meg Gyurcsány féle ellenzékre nem adná le a voksát? "


Vagyunk még egypáran így...


Egyébként a t. ellenzéknek itt volt három éve, hogy megszólítsa a "nem szavazok" embereket. Ehelyett töketlenkedtek szokás szerint. Az MKKP-nak sikerült, nagyon sok nem-szavazót bevonzott - és most az Esélyes Ellenzék ezt úgy "átvenné" szívesen, hiszen munka nélkül győzelmet aratni csodás dolog. Ezért van az egész


Tetszettek volna dolgozni...(jaigen, szerencsére az 1-2-3 % körüli támogatottsággal rendelkező lmp/mszp/parbeszed most majd faszán kap fejenként min. 5 országos lista helyet (mert azért az ellenzéknek úgy 30 országos hely kinéz), nehogy véletlenül meg kelljen szünniük, élhessenek tovább. Csak a Haza Sorsa, ja

2021. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazából lenne normalis választás Márki-Zay személyében, csak valahogy még Fekete-Győr tamogatottsagat sem uti meg. Mert ugye a nagy többség levoksol Dobrevre, mivel "Csak ne Orbán nyerjen", aztán a kutyasokra huzzak ra, hogy a Fideszre szavaztak. Arról meglepő módon nem esik szó, hogy miért Dobrev meg Jakab legyen Márki helyett.


Szóval ezt nem értem én. Lenne lehetőség még most is jól választani, de nem. Dobrev kell, mert a Zorbán lop. Te meg Fideszes vagy, ha nem Dobrevre voksolsz!!! Mondja már meg nekem egy igazi osszefogas parti, hogy miért nem Markit tamogatjak mindnyajan.

2021. jún. 16. 17:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy s mint, Kérdező?

Örülsz az utóbbi hónapok fejleményeinek?

2021. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!