Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagy rá, hogy magyar...

Büszke vagy rá, hogy magyar lehetsz?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 21:15
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
96%

ez most olyan, hogy büszke vok e, hogy 185 magas lettem?

nem.

mivel ez 1 állapot ami adott.


jelen szituban és a politika kategóriában viszont már neccesebb a dolog, mert egész európa a magyarokon röhög, hogy eltűrnek vezérüknek egy ilyen kisstílű nevetséges kicsinyes tolvaj patkányt, mint orbán meg a csapata.

akik szégyenbe hozzák és lejáratják a magyarságot.

ebbe belegondolva, azért ez nem vmi jó érzés.

de mivel a fideszes hazaárulókat nem igazán tekintem igaz magyarnak csak kullancsnak, parazitának a magyarságon, így a nemzeti identitásomat ez nem befolyásolja.

2021. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
86%

Én büszke voltam rá sok éven át, de Orbánék miatt kezdem sajnálni. Bárhol jobb életem lehetne, bárhol lehetnének lehetőségeim. Itt semmi. Egyszerűen kilátástalan a jövőm, még egyetemista vagyok, de a sírás fog el, hogy itt elhelyezkedni és kezdeni magammal valamit.

Mehetnék ki külföldre dolgozni, de a családom nem hagynám hátra. Siralmas a helyzet ami itt megy és csak rosszabb lesz.

2021. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
1%
Az én szememben, meg t ellenzékiek vagytok az idegen paraziták a magyar nemzet testén, idegen érdeket szolgáltok, nyíltszivű árulók vagytok, a magyarság szégyenei, de szerencsére sz orbán párti többség hazánkban elég szilárd, így jó ha felkészültök egy újabb vereségre!
2021. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
99%
Pártunk és kormányunk mindent megtesz azért, hogy egyre inkább szégyenkezzek miatta. És ebben nem csak a kül és belpolitikájuk a ludas, hanem hogy kisajátították a "nemzeti" szót és csak az ő értelmezésük szerint lehet valaki magyar. Ha nem ért velük egyet az ember, akkor "hazaáruló". Igazi "aki nincs velünk, az ellenünk!" rákosista ideológia.
2021. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
10%
Nem inkább az ajó szó,hogy aki nincs ellenünk az velünk, az velünk van, mert pl. a mi Hazánk nem hazaáruló, de a momentum már az!
2021. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
90%
Hogyne, rendkívül büszke vagyok arra a negatív hírnévre, amire az utóbbi években szert tettünk, hogy míg Európa többi országa lépked előre minden téren, addig mi sok esetben a 10-50 éves technológiával, kirekesztéssel, gyűlöletpolitikával és egy kicsinyes tolvaj miniszterelnökkel, és neki tapsikolókkal vagyunk megáldva.
2021. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
8%
#2 Nincs miért szégyenkezned, mert te nem vagy magyar...
2021. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
98%

Mi idegen érdekeket??

540milliárd kínai hitel megvan?? Mikor kínának építünk itt kínai hitelen??

Vagy orosz hitelből paks2??

Az megvan, hogy a paks2 vel sincs vége a dolognak?? Ugye folyamatosan kell urán, ami nálunk nincs. Ki leszünk amiatt is szolgáltatva.

Az EU ad rendszeresen ingyen pénzt, de már megint kapjuk a büntit a lopások miatt. Az megvan, hogy ha nem lopnának azt a nemzet kapná??


Meg beszéld át újra, hogy hányan vagytok. 2018ban 5 731 821 fő szavazott. 2 824 206 fideszes szavazó. A szavazatok fele nem a fideszre ment. Ez a 2/3 igen látszólagos. Alapból 70% körül volt a részvételi arány. De ugye a 70ből akkor ez lakosság körében 35% volt kb a fideszes szavazat. Csak ugye olyan "jó" a választási törvényünk, hogy ez 2/3.

De ha meg azoknál nézzük akik szavaztak ott is 49% de az is elég a 2/3 hoz.

Az ellenzék nem húz szét most mert van a "moslék koalíció" valamint a fidesz is vesztett szavazatokat. Nem biztos, hogy a fidesz nyer. Nagy csalás kellene ahhoz, hogy most is sikerrel zárjon.

2021. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
Igen idegen nyugati érdekeket, a momentum folyamatosan feljeletéseket küld brüsszelbe, ugyanúgy, mint a Dk és az Mszp és a nyugati típusu demokráciát és melegjogokat akarjátok hazánkra kényszeríteni az illiberalizmus helyett, pedig a magyarság 2/3-a, már három ízben véleményt formált. Aki, ezek után külföldre megy, hogy sérül a jogállam nem veszi figyelembe a magyarok akaratát!
2021. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
0%
Az megvan, hogy az Eu többször vizsgálta a felcsúti kisvasutat és semmi kivetnivaló nem talált?
2021. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!