Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagy rá, hogy magyar...

Büszke vagy rá, hogy magyar lehetsz?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 21:15
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
91%
46. Ha ezt te írtad volna a melegekre vagy a feketékre az viszont nem rasszista lenne, hanem a véleményed amit véleményed szerint istenadta jogod mindenki képébe nyomni, pláne az érintettekébe, illetve ha kimoderálják az cenzúra és a szólásszabadság ellen való, ugye :D Az elmúlt 10 évben Európa redneck trailer parkjává tették, és vissza rúgdosták a múlt századba ezt az országot. Erre kéne büszkének lenni?
2021. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
0%
#51 Ha a négerekre (cigányokra, zsidókra) írtam volna ugyanezt, perceken belül törölték volna. A magyarokat gyűlölni viszont szabad.
2021. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
0%
Az 51-es jól mondta, ez a liberalista hazugság, hogy eggyet szabad, másikat nem szabad szidni! 52-es, nem nem szabad gyűlölni!!!!!
2021. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
8%
Szeretek ártani a nemzetnek, szeretek magyar zászlókat égetni, nemzeti jelképeket bemocskolni, Soros György és Gyurcsány Ferenc a példaképem. Undorodom a piros-fehér-zöld és az árpádsávos rongyoktól az eu és a szivárványos zászlókért oda vagyok. Mindenhova szivárványos zászlót tennék, ha nemzetszerető csőcselék letépné a szivárványos zászlót, cserébe magyar zászlókat égetnék. Remélem megfog szűnni a nemzet és teljes egészében az EU birodalom részei leszünk. A magyarságnak vesznie kell! Egy büszke nemzetellenes hazaáruló vagyok.
2021. jún. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 Ozmi válasza:
89%
Ez olyan, mintha arra lennék büszke, hogy milyen színű a hajam, vagy milyen magas vagyok, vagy bármi, amit készen kaptam. Én inkább a tudásomra, a teljesítményemre vagyok büszke, ezt én értem el. Az meg egyenesen szánalmas, mikor valaki más ember tetteire, teljesítményére büszke pusztán azért mert egy nyelvet beszélnek.
2021. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
4%

Én büszke vagyok rá és nem a mostani helyzet miatt mert már tököm ki van az összes pártal. De azt mondani hogy a magyar egy suttyó alja nép már gáz érdekes minden nemzet a saját országát szidja (max az amcsik meg az angolok nem) de mindenki a sajátját gyűlöli szidja stb.

Miért baj az ha valaki büszke a származására ez egy pozitív dolog.


Arra vagyok büszke amiket elértünk amiket feltaláltunk : számítógép, helikopter, szines tv, stb stb stb

Itt van európa második legrégebbi metrója

Képesek voltunk a habsurgokal szemben úgy fellépni hogy az oroszokat kelett segítségül hívnijuk. A Mongol birodalom európai határa Magyarországon húzódott mert nem tudtak áttörni rajtunk. Az Oszmánok szintúgy.

Egy nehéz de egyben szép nyelvet beszélek igen is gyönyörű tájaink vannak nem csak a 3000 méter magas hegyek lehetnek szépek.

Hosszú évszázadokig mi voltunk a vezető hatalmak eggyike európában mi birtokoltuk európa egyik legjobb seregét (fekete sereg) még a Frank Birodalomnak is tudtunk fejfájást okozni. A magyarok általában akármi van fel tudnak épülni pl budapest romokban volt a világháború után és mi pomt olyan helyzetben voltunk hogy nem igen lett volna miből újjá építeni a várost de megoldottuk, kiharcoltuk hogy mi legyünk a varsói szerződés legjobb élrtszínvonalú országa a kelet németek után (az oroszok borzalamas körülmények közt éltek)


Lehet lepontozni meg nácizni de aki nem tartja tiszteletbe a másik ideológiáit az így járt

2021. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!