Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol a legérdemesebb fiatalként...

Hol a legérdemesebb fiatalként új életet kezdeni az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, van egy OKJ-s adatrögzítő szakmám és egy pizza szakács, de azt nem is értem hogy adhatták meg, mert folyton össze csomósodik a tészta amit csinálok.:D

2021. jún. 14. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Ausztria
Németország
Kanada
Atlanta
USA - Amerika Egyesült Államok
Anglia -Nagy Britannia
Üzbegisztán
Fehéroroszország
Oroszország
Új-Zéland
37 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
18%
Okjs adatrogzito lol. Mosogatni tok mind1 hova mesz, meg alberletet se tudsz belole fizetni, max egy putri szobat.
2021. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
80%
Te meg el sem kezdted az életed, hova akarod újrakezdeni?
2021. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%

A legfontosabb az idegennyelv.

Ha megy az angol akkor kb. bárhova mehetsz.

Én Svájcot mondanám, Ausztriát vagy Angliát.

Oroszországot én kizárnám, USA-ba nem könnyű halandó európainak, Németország sem lehet rossz bár nem tudom hogy most jó ötlet-e kimenni mert ők sem állnak valami jól de még mindig jobb mint mint itthon.

Gyakorlatilag bármely fejlett EU-s ország jó választás lehet.

2021. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
16%

Miből gondolod, hogy külföldön NULLA tudással majd el tudsz helyezkedni? Ha itthon egy adatrögzítő vagy étsd mindenhez hülye, akkor gondolom kint sem fogsz boldogulni nem?

Mi köze a fidesznek vagy Vityának ahhoz, hogy OKJ-s adatrögzítő vagy?

2021. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
14%
románia
2021. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
#4 Hát, akárhogy is, egy fejlettebb országban eleve nagyobb előnyökkel indulnék pl 3x annyit keresnék mint idehaza. itthon alig keresem meg a 140 nettót, ami nagyon kevés. Ennél odakint a segélyek is magasabbak.
2021. jún. 14. 14:41
 7/37 anonim ***** válasza:
19%

Gondolom fogalmad sincs, hogy OKJ-s adatrögzítőként (ez amúgy egy tényleges szakma?) külföldön éhen halnál.


Úgy gondolod, hogy pl Londoban most fenntartanak egy üres OKJ adatrögzítő pozíciót mert őnagysága magyarországról lehet oda akar kimenni adatot rögzíteni?


Te nem értesz semmihez. Ezért vagy itthon sikertelen. Ha itthon nem boldogulsz, kint sem fogsz tudni. De nyugodtan kiemhetsz mosogatni mint a többi szerencsétlen, majd megunod 3 hét után.

2021. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A Cenz Ura ***** válasza:
89%

Ha komoly a kérdés én Kanadába mennék és már itthon ráfeküdnék angolra + vmi informatika közelit tanulnék, ami lehet akár PLC vagy CNC gépkezelő is


de lehet szeretik a csomós pizzát, ki tudja :D

2021. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

Atlanta nem ugyanúgy az egyesült államok ?


Amúgy az USA-ba nagyon nehéz kijutni…


Ha valami nagyon komoly képességed van például PhD-s fizikus vagy és a 100-ból az az egy akinek a legkülönlegesebb a tudása, akkor mondjuk alkalmaz egy egyetem kutatásra vagy oktatásra az Egyesült Államokban, de még akkor is 5 évet kell kint dolgoznod hogy egyáltalán zöldkártyát kapj.

2021. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
#7 Ez nem jelenti azt, hogy nem akarom továbbképezni magam, de idehaza semmi perspektíva nincsen egy fiatalnak. Ha már fejleszteném magam, akkor azt csakis célirányosan tenném, olyan országban ahol meg is térülne az idő és energia amit belefektetek.
2021. jún. 14. 14:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!