Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki nek abból áll az élete hogy fröcsögő politikai trollkommenteket ír egész nap? Vagy léteznek fizetett trollkommentelők?

Figyelt kérdés

Egy másik oldalon lettem figyelmes egy ilyen nick-re, szó szerint az összes politikai poszt alatt ott van folyamatosan hányja ki magából az ilyen nagyon alja minősíthetetlen hangnemű trollkommenteket. De ha a magyar topikba pangás van, akkor a külföldi politikai posztok alá megy angolul fröcsögni.


Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt a figurát hogy egész nap otthon ül és a gép előtt fröcsög? Mindenzt hobbiból csinálja? Ennyire nincs élete? Azért fura mert külföldi posztok alatt nyelvileg értelmes összefüggő mondatokat nem google translates, látszik hogy az idegen nyelvtudása penge csak a stílus minősíthetetlen emberalatt. Ezért hajlok arra hogy ezt az embert fizetik hogy egész nap azt csinálja, nem csak ingyen hobbiból szórakoztatja ezzel magát 0-24.


Vagy lehet hogy valami jobbsorsra szánt fazon, aki mondjuk elvégzett egy bölcsész szakot, de totál antiszoc incel, aki a szülei kisszobájában él, és ezzel üti el az idejét?


Egyébként egy 9gagfelhasználóról van szó.


2021. jún. 14. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy ez a munkája.
2021. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is nagyon arra hajlok, csak azért vagyok szkeptikus, mert szeretik mindenkire rásütni hogy "bérkommentelő". Én is kaptam már meg hogy "bérkommentelő" vagyok, mert a neten kifejtettem a véleményem valamilyen politikai kérdésben. De azért nem abból áll az életem non-stop...
2021. jún. 14. 20:49
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Sorosnak sok pénze van. Telik rá...
2021. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Tul kevés ember olvassa ezeket, hogy érdembe befolyasoljon egy szavazast. Na meg nem is jellemző hogy valaki itt olvasot kommenttől megváltoztassa a véleményet.

Nem hiszem, hogy érdemes ezért fizetni barkinek.

Vannak beteg emberek bőven.

2021. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ideje.

Hozzáteszem rákaptam én is a politika kategóriára és vizsgák közben is benne voltam a top 50-ben kb. 1 hét alatt szóval annyira nem nagy dolog.(most top 15-ben, bár hidegen hagy a toplista de durva hogy milyen függőséget okoz)

Szóval lehet ebben leli a szórakozását, szerintem nincs benne semmi.

Nem hiszem hogy ezért fizet bárki is.

2021. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Vannak trollok es a csopotvezetojuk a trolli-vezeto :)
2021. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

@ 20:59


Jó de te is kimondottan trollkommentetek írtál? :D

Tehát nem olyat ami esetleg vitaindító lehet, vagy értelem csírája van benne, hanem ami kimondottan céltalan alpári mocskolódás, szándékos hazudozás stb...

2021. jún. 14. 21:01
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Fidelitas-ban van ilyen szekció, 60-70 ezer a fizu. Igazából diákmunka, jobban is fizet mint a közmunka, vidéki csóróknak nem rossz meló.
2021. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Néha van hogy igen, pár helyre beírni a Táncsics Radikálist(nem tudom ki kezdte el, de zseniális), de szerintem ez az egész kategória a vitákról szól.

Semmi komolyság nincs benne, többsége elvakult szóval még vitatkozni sem lehet. Érvek nincsenek csak egymás melletti kommentek.

Hozzáteszem személyeskedést én sem díjazom, ahogy az alpári stílust is(utóbbi ugye maga az ember).

2021. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én.
2021. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!