Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem igazan tudom kire szavazne...

Nem igazan tudom kire szavaznek aprilisban.Mi alapjan dontenel?

Figyelt kérdés

Sajat eletemben ugymond sokat koszonhetek a fidesznek, hiszen nem tagadom a babavaro hitellel, csok-kal nagyon jol jartunk, plusz hitelengedes, csaladi adokedvezmeny stb. Mar hitelunk is alig van.( nagyreszet vissza tudtuk fizetni, illetve elengedtek).

Viszont maga az ideologiaval nem ertek egyet amit kepviselnek. Pl. Melegek stb. Illetve latom en is ,hogy sok teruleten nagy a baj(pl. Egeszsegugy)



2021. jún. 14. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Miért, előtte jobb volt az egészségügy? 2010 óta sokkal több az orvos, az ápoló, magasabb a fizetésük, modernebbek a kórházak, szinte mind felújításon esett át, és megszüntették a hálapénzt. A DK meg megint kórházbezárásokat tervez, mint annak idején. Amúgy meg tudnád mondani, hogy a moslékkoalíció miféle ideológiát képvisel? Szerintem még ők sem tudják.
2021. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Az alapján dontenék hogy megnézném mi történt az elmúlt 30 évben.Aztan józan paraszti ésszel rajonnék hogy tök mindegy kire szavazok mert igyis úgyis szarabb lesz.Hihetetlen hogy ti meg mindig azon a szinten vagytok hogy "kire szavazzak?" Hány száz év kell ahhoz hogy észhez térjetek?
2021. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Az ellenzék ideológiájával egyet értesz? Egyáltalán ők mit képviselnek pl melegek témakörben?

Amerikában egy meleg képes volt azt kimondani, hogy ő nem első sorban meleg hanem ember és így jobban érdekli mondjuk az, hogy legyen normális megélhetése mint az, hogy el legyen ismerve. Most ha mondjuk szabadon házasodhatnának vagy fogadhatnának örökbe de cserébe mondjuk a 10%-nak nem lenne munkája akkor beljebb lennének?


Vagy mit vársz mondjuk egészségügyben hogy mi fog történni ha majd nem a Fidesz lesz kormányon? 2010 előtt nem volt nagy a baj?

2021. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Ajánlom a Második reformkor Márki-Zay Péter interjúját. Konzervatív ellenzéki jelölt, aki nem ítéli el a melegeket és az interjúban pont ilyen témákról beszélnek (pl egészségügy, oktatás stb).
2021. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem latok bele mindenbe, es nem is kovetem napi szinten a politikat, es nem is tervezem, hogy minden nap ezzel foglalkozzak, de ha nem megyek el szavazni azt sem erzem helyesnek. Csak a sajat tapasztalataimbol tudok kiindulni, amit en latok, pl. A korhazak amikben en jartam az utobbi 1-2 evben, hat nem mondanam modernek, meg wc papir sem volt, hogy utana valtozna e azt nem tudom, de most nem latom rozsasnak a helyzetet.(Budapest) Az orokbefogadassal viszont nem ertek egyet. Ebbe picit jobban bele latok, es eddig is egyedulallok es a melegek olyan gyerekeket kaptak(ha minden igaz), akiket a hetero hazasparok nem fogadtak volna el.(Tobbsegeben iskolas koru, beteg, downos gyerekek) Viszont igy marad nekik az allam.
2021. jún. 14. 23:51
 6/21 anonim válasza:
79%
én is Márki-Zay Pétert javaslom
2021. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%
Aki vissza állítja a halálbüntetést .
2021. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

Ahhoz tudnom kellene, ki mennyi krumplit ajánl pontosan.

Egy zacskó farhátért még a családot is rábeszélem!

Krumpli+farhát ajándékcsomagért az egész öregek otthonát!

2021. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

"Sajat eletemben ugymond sokat koszonhetek a fidesznek, hiszen nem tagadom a babavaro hitellel, csok-kal nagyon jol jartunk, plusz hitelengedes, csaladi adokedvezmeny stb. Mar hitelunk is alig van.( nagyreszet vissza tudtuk fizetni, illetve elengedtek).


Viszont maga az ideologiaval nem ertek egyet amit kepviselnek. Pl. Melegek stb. Illetve latom en is ,hogy sok teruleten nagy a baj(pl. Egeszsegugy)"


Ez alapján én maradnék a fidesznél.


Neked jól jött amit csináltak, ami a többi pártnál vagy nem várható, vagy nem biztos.


Ha jól értettem gyermeked van, arra meg egy kiszámítható lét szükséges.


Ha ezt inkább hajlandó vagy kockáztatni olyan okoból, amiknek nem teljesen néztél utána ("Nem latok bele mindenbe, es nem is kovetem napi szinten a politikat, es nem is tervezem, hogy minden nap ezzel foglalkozzak").


Én a saját tapasztalataimat szintén eltudom mondani, bár nem hiszem hogy azzal előrébb leszel.



Azt gondold végig, hogyha eddig neked és a családodnak jó volt, akkor kockáztatod-e ezt a jólétet.

2021. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Ellenzéki összefogásra. Egyetlen módja hogy leváltsuk a kommunista diktatúrát.
2021. jún. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!