Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem igazan tudom kire szavazne...

Nem igazan tudom kire szavaznek aprilisban.Mi alapjan dontenel?

Figyelt kérdés

Sajat eletemben ugymond sokat koszonhetek a fidesznek, hiszen nem tagadom a babavaro hitellel, csok-kal nagyon jol jartunk, plusz hitelengedes, csaladi adokedvezmeny stb. Mar hitelunk is alig van.( nagyreszet vissza tudtuk fizetni, illetve elengedtek).

Viszont maga az ideologiaval nem ertek egyet amit kepviselnek. Pl. Melegek stb. Illetve latom en is ,hogy sok teruleten nagy a baj(pl. Egeszsegugy)



2021. jún. 14. 23:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Emberek, a kérdező nem azt kérdezte, hogy kire szavaznánk, hanem szempontot kért, hogy mi alapján döntenénk. A kettő nagyon nem ugyanaz.

Én azt szeretném, hogy a lehető legtöbbünk számára legyen élhető hely ez az ország, és ez alapján fogok szavazni.

Nem akarom megmondani, hogy kire szavazz, a felelősséget neked kell vállalnod.

2021. jún. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

1) Megvárod, mely pártok indul(hat)nak

2) Elolvasod a programjukat

3) Kiválasztod a legszimpatikusabbat

4) Viseled a következményeit

2021. jún. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 L.. István ***** válasza:
23%
Addig még sok idő van, sok minden fog történni, ne foglalkozz még vele.
2021. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Mérlegelném a veszélyeket! Megnézném, ki mit tett már le az asztalra!

Betartotta-e az ígéreteit?

2021. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7%
Magyar vagy? Ha igen, akkor csak a Mi Hazánk képvisel téged.
2021. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

10-es

Tipikus elbutult hozzààllàs

Mindegy hogy szar az ellenzék-mert az,ezt mindenki tudja-inkàbb vàlasztjàtok azt,mert annyira Orbàngyülölök vagytok...

Én nem

azt mondom hogy a Fidesz tökéletes,de még mindig jobb mint az ellenzék,akiknek külön-külön esélyük se lenne nyerni.Inkàbb összefognak,ezàltal feladva "elveiket",màr ha egyàltalàn volt nekik.A Jobbik ezzel végképp lejàratta magàt,bàr màr régóta nem az aminek mondja magàt,egy köpönyegforgató baloldalra húzó banda.A baloldalt meg nem kell bemutatnom,hazaàruló magyarellenes bagàzs.Én mindig is utàltam a baloldalt,soha de soha nem szavaznék ràjuk.Inkàbb akkor senkire.

2021. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

Én most jutottam el oda, hogy keresztényként az ellenzékre fogok szavazni. Ha valaki két éve ezt mondja nekem, tuti körberöhögöm...


De odáig süllyedtünk, hogy hallottam papot azzal fenyegetni a híveket, hogy aki nem a Fideszre szavaz, az elkárhozik. Nekem ez volt az utolsó csepp a pohárban.


Meg végignézek a mai fiatalokon, és megszakad a szívem. Mi a férjemmel 25 éve tisztességesen dolgozunk, de mindketten közalkalmazottak vagyunk, így nem igazán vagyunk eleresztve anyagilag, hogy mindent megadhassunk a gyerekeinknek. Két gyermekünk van, a nagyobb lányunk egy éve dolgozik tanárként. 145 ezret keres, kétszakos mesterdiplomával, teljes állásban. Ennyire becsüli a jelenlegi rendszer a tanárokat, a gyerekeket, a jövőt... Tessék megnézni az albérlet/ingatlanárakat, összehasonlítani ezzel a fizetéssel, aztán ezek után mondja valaki, hogy a kormánynak fontos a gyerekeink jövője.

2021. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%

azt kéne látni, hogy amíg itt egy magát féldiktatórikus eszközökkel bebetonozó, még balkáni mércével is pofátlan módon rabló bagázs

addig nincsenek meg a feltételei annak, hogy arról beszéljünk, tulajdonképpen melyik jelölt tenné a legtöbbet az országunkért.

2021. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Itt objektív választ nem fogsz kapni. Ajánlom ezt oldalt!


[link]

2021. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Előző válaszomhoz: Most még nincs aktuális kérdőív, majd biztosan lesz a választások közeledtével, de itt vannak a régiek:

[link]

2021. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!