Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én egyetértek az új törvénnyel...

Én egyetértek az új törvénnyel a melegekkel kapcsolatban. Ti is?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 16:22
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
15%

Naná. Ahogy minden normális értékrenddel rendelkező ember.


És ez az eset egy jó alkalom ara, hogy még egyszer átgondoljuk, kinek engedjük át a törvényhozást a választásokon.

2021. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
77%
1es, te is szereted a cirkuszt?
2021. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
10%
Igen, kellemes csalódás a Fideszben. Azért kíváncsi vagyok, mennyire fogják betartatni, mert eddig semmit nem tettek a gyerekeket célzó b_zipropaganda ellen, pedig volt rá 11 évük.
2021. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
21%

Sokadik kérdés, de igen egyetértek, 2 nem a melegekről szól amúgy, aki tudja értelmezni rájön, hogy ezzel a

globál-marxista-ultraliberális érzékenyítő átnevelés ellen megy.

2021. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
78%
Persze, ezzel bebiztosították viktorék, h az ország kb. 10% tuti ellenük fog szavazni, remélhetőleg elég lesz és végre mehetnek költeni a lopott pénzt.
2021. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
18%
egyet értek teljes mértékben.
2021. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
15%
Egyetértek.
2021. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
8%
#5 Max az ország 1-2%-a b_zi, és ők még a Fidesznél is szélsőségesebb liberális pártokra szavaznak már eleve.
2021. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy az a baj az emberekkel hogy sosem néznek a látszat mögé... Oké vannak olyan dolgok amikbe nem értünk egyet, ez lehet a szexualitás, a vallások, a nevelési kérdések vagy a bevándorlás politika. De ha megnézzük hogy mik vannak a színfalak mögött, akkor láthatnánk hogy nem az ilyen kérdések teszik tönkre az országot, hanem az a kormány ami újjal mutogat.

Jó, tilos a melegeknek házasodni stb, jó de ha heteroként valaki belegondol akkor ezzel megy fel az ország GDP-je? Többet fog érni a kisközértbe a forint? Látszat változás, de csak rosszabbul él a népesség mint előtte.

Ép azt nem bántjuk és kérünk attól változást akitől indokolt lenne..

2021. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez csak sima politika. Ezt a hülye is látja.

Érdekes, eddig nem volt fontos a fiatalok védelme az elmúlt 12 évben? Összemosták a pedofíliával a melegeket. Az ellenzék liberális része ha a melegekről szóló rész miatt nem szavazza meg a törvényt, akkor rá lehet fogni, hogy pedofil támogató. Ha az ellenzék nem liberális része (pl Jobbik) pedig megszavazza, akkor az ellenzék liberális része mondhatja rá, hogy b.zi ellenes.

Szerintem ez tök logikus.

2021. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!