Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai napon kiderült, hogy a...

A mai napon kiderült, hogy a magyarok Orbán iránti gyűlölete sokkal erősebb mint a hazaszeretetük?

Figyelt kérdés

A magyarok 80%-a örül annak, hogy szarrá aláztak minket ma a portugálok fociban, csak azért mert ez egy bizonyos politikai értelemben káros Orbánra nézve.

Facebookon, fórumokon, mindenhol örömóda szól egy Magyarország-Portugália 0-3 meccs után.

Orbánnak tényleg most már mennie kéne? A magyarok a saját hazájuk ellen fordulnak miatta. Még a Fideszesek szemével nézve is káros ember a hazára.



2021. jún. 15. 21:57
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
34%
35 Az ugye megvan, hogy senki sem várja el azt, hogy habzó szájjal, önkívületi állapotban őrjöngj a magyar válogatottnak, csak azt, hogy legalább ne örülj a válogatott vereségének. És itt ezt is teszik szóvá. Miért vagy ilyen hülye?
2021. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
82%
Mit nem értitek az egész foci amennyi pénz belement azt kórházakra oktatásra költötték volna na azzal nyerne az ország de bármennyit költhetsz egy rosszul szervezet motiválatlan valamire az nem fog tudni Nagy sikereket elérni.Föleg hogy a politika is beleszól.
2021. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
22%

42

Csak azért mert gyűlölöm az álszenteskedést. De ezt az ilyen magadfajta degenerált idióta felszínes barom birkáktól nem várom el hogy felfogja...

2021. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
74%
41-esnek ment.
2021. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
45%

Miért, Orbán is játszott vagy mi?

De most komolyan, mi köze van a focinak a politikához?

2021. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
83%

Megmondom neked ugy ahogy van minden ft ami focira ment legyen az stadion vagy edző tábor pénz égetés ugyanis ha hiszed hanem vannak olyanok kik mély szegénységben élnek inkább nekik adnám a pénzt mint a semmire

Kórházak állapota stb ne is beszéljünk majd tapsolj novemberbe a 370ft os Euronak

2021. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
34%
Persze, én vagyok az álszent meg a degenerált, miközben te élsz olyan tévképzetben, hogy muszáj megveszned a válogatott miatt. Még én vagyok a birka, amikor te egy szélsőséges egybites kis f..kalap vagy.
2021. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
47 ez kinek ment?
2021. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

47

Akkor te meg vesszél meg a vezéred krumpliszagú faxáért te nyomorék kretén...

2021. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem szallok be az itteni vitaba, az ellenzekiek nyugodtan lepontozhatnak azert, mert Fidesz szavazo voltam meg a legutobbi valasztason is, a Fideszesek meg azert, mert tobbet nem szavazok a Fideszre es azert, amit most irni fogok, es jo szokasukhoz hiven ramsuthetik a hazarulo belyeget. Lepereg rolam.😁

Nem tudom kerdezo, hogy az orszag 80%a orul-e, csak azt, hogy en nagyon, ahogy a kornyezetem nagyobb resze is.

Bar engem szemely szerint nem erint, de amiert en orulok az a kovetkezo: egy magyar embernek ritkan adatik meg, hogy a nemzeti valogatottat eloben lathatja jatszani hazai palyan egy rangos nemzetkozi tornan. A magat nemzetinek hazudo kormany tekinthetett volna nemzetegyesito lehetosegkent erre az esemenyre, ehelyett ezt is megosztasra hasznalta. Egy egeszseges magyar allampolgar szamara nincs lehetoseg meg sajat penzen fizetett negativ teszt elleneben sem megtekinteti a sajat valogatottja merkozeset, mig egy kulfoldinek igen. Az allitolagos nemzeti kormany regnalasa alatt. Ez nemzeti lenne? Nem jarna tobb egy magyar allampolgar szamara a sajat hazajaban, de minimum ugyanannyi igen. Es ez ellen a nemzeti valogatott egyetlen tagja sem emelt szot. Igy az en szememben pontosan azt kaptak, amit megerdemeltek. Illetve nem teljesen, 5 portugal golnak meg jobban orultem volna.😀 Szurkoljanak nekik azok a magukat buszke hazafinak kepzelo szolgalelku idiotak, akiket nem zavar, hogy a nemzeti kormanyuk a sajat hazajukban masodrendu allampolgarnak tekinti oket egy kulfoldivel szemben.

Vagy akar tekinthetunk erre ugy is, hogy csak kovetem a nemzeti kormany iranyvonalat: ha a magyar szurkolora mas szabalyok vonatkoznak, ha ok masodrenduek a sajat hazajukban, akkor ez nyilvan a valogatottra is igaz. Szoval hajra kulfoldiek!😁

2021. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!