Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar focicsapat megnyer...

Ha a magyar focicsapat megnyeri az U20-as világbajnokságot, akkor végre el fogják ismerni Orbán úr futballba vetett hitét?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=1eAKveT5TMM -Gyönyörűen játszottak a fiaink a nyitányon. Ígéretes a magyar csapat én azt gondolom, ha minden összejön, akár meg is nyerhetjük a tornát.

2015. jún. 7. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Tudod, én magasról le..rom a focit.

Felőlem a világbajnokságon is bekerülhetünk a legjobb 4 közé, az életszínvonal attól még nem lesz jobb.

2015. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Álmodban, kb úgy fog kinézni, mint a vízilabda csapat olimpiai meccse vagy a legutóbbi magyar focimeccs.

Majd a bírók eldöntik, hogy ki a jobb.

2015. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elszomorít a pesszimizmusotok. Mondjuk abban igazad van 2, hogy a brazilokat nagyon megtámogatta a bíró. :/
2015. jún. 7. 13:28
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Engem meg az agyatlanságod szomorít el, de nagyon.
2015. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

U20 semmit nem jelent. 2009-ben VB harmadikok lettünk, mondj egy nevet, aki onnan "befutott" és valamit hozzá tudott tenni a felnőtt válogatott játékához. Komant meg Németh Krisztiánt akkr nagyon sztárolták, azt semmit nem mutattak. Még Gulácsira meg Korcsmárra emlékszem abból a csapatból, többi kb el is tűnt a süllyesztőben.

Ha majd a felnőtt csapat elér egy EB vagy VB bronzérmet esetleg elhiszem, de kijutni is képtelenek vagyunk, ha ki is jutnánk majd boxzsákok leszünk, kitömnek.a komolyabb válogatottak.


De amúgy szurkolok az U20-nak, viszont te csak trollkodni szeretnél szerintem. :D

2015. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 szántóvető ***** válasza:

troll.

de igen,ha megnyerik akkor el fogom ismerni Orbán Miniszterelnők Urat és a munkáját.csak egy pár meccset kell megnyerni szóval nem lehetetlen.csak így tovább.(HUN-NIG 0:2)

2015. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Igen is jó a csapatunk. A Nigéria elleni meccset pedig leadták a srácok, hogy elkerüljék a legerősebb Németországot.
2015. jún. 7. 13:58
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr mindig is nagyszerű Miniszter Elnök Urunk volt nekünk!

Ha éhen veszünk is, akkor is építünk neki stadiont minden faluba, mert a focinál nincs is fontosabb a Nemzeti Magyar Focista Nemzet számára és meg kell nyernünk az U20-as tornát, mert Pancsó figyel minket a Mennyországból és nagyon durci lesz Orbán Úrra, ha nem nyerünk és nem áldozzuk fel magunkat a fociért!!!

2015. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az U20-unk nem fejlődött annyit, nézd meg az eddigi eredményeinket. Amit fejlődött, az sem az elmúlt 5 év ámokfutásától, mivel attól még, hogy a parlament szép és drága épület, ugyanúgy szar alakok vannak benne :-)
2015. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Koplárovics Béci ***** válasza:

"a a magyar focicsapat megnyeri az U20-as világbajnokságot, akkor végre el fogják ismerni Orbán úr futballba vetett hitét?"


Ha nem, akkor azonnal lebontják az összes stadiont? Vagy legalább felhagynak a továbbiak építésével?

2015. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!