Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a legújabb...

Ki mit gondol a legújabb melegtörvényről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint aljas húzásnak tartom, hogy egy lapon emlegetik őket a pedofil bűnözőkkel és egyenesen megrontásként beszélnek a meleg örökbefogadásról - azzal viszont teljesen egyetértek, hogy a gyerekeink agyát ne mossák át melegpropagandával, mert ez ugyanúgy undorító. Ez a szülők dolga, mármint felvilágosítani, hogy ki kivel hogyan, a neki megfelelő időben.

2021. jún. 16. 06:39
A kérdező szavazást indított:
Teljesen támogatom a törvényt.
Nagyobb részben támogatom a törvényt.
Kis részben támogatom a törvényt.
Elutasítom a törvényt.
82 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%

Szavazástól tartózkodnék, ha nem gond, de a 4 soros leírásoddal teljes mértékben egyet értek. Csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem abból rohadtul ki kéne nevelni mindenkit, hogy a melegek mások. Miért, akkor én is más vagyok, mert a régi cuccokat szeretem és nem az újakat (hiszen a legtöbb ember az újakat szereti)? Az a gond, hogy a melegek is másnak akarják láttatni magukat. Ugyanolyanok mint más ember, sőt, jó kezekben stílusépítő erejű is lehet az efféle szexuális orientáció. Ilyenkor nekem mindig Angel Dust jut eszembe a Hazbin Hotelből, amikor azt hozom szóba, hogy lehet a melegségből stílust építeni...


20/F

2021. jún. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

a gyerekeink agyát ne mossák át melegpropagandával


Nekem egy gyerekkori barátom öngyilkos lett, egyszerűen annyira szégyellte, hogy meleg. Soha, sehol nem találkozott gyerekként meleggel (77-ben születtünk), nem volt téma családban, iskolában, sehol... Meg volt róla győződve, hogy más melegek is vannak, de ez akkora baj, hogy mindenki titkolja, ő meg úgy nem akar élni, hogy lesz egy kamu felesége és kamu családja. Hát kiment a közeli erdőbe és felakasztotta magát.


Nem propaganda beszélni róla, értelmes ember tisztában van vele, hogy nem azért fogsz a saját nemedhez vonzódni, mert tudod, hogy létezik. Senki nem akar rávenni, hogy meleg legyél. De fontos, hogy a maga szintjén igenis tudjon róla minden gyerek, fiatal, hogy ilyen van, lehet a családjában is, a barátai között is.


Nagyon sajnálom azokat, akik éppen abban a korban vannak, amikor kiderül az identitásuk, és szembejön a hírekben, hogy undorító mocsok vagy, akiről jobb, ha nem is tudnak :(

2021. jún. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
Nem eléggé szigorú. Én teljesen a négy fal közé korlátoznám.
2021. jún. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
71%

kedves utolsó, én pedig a te undorító heteróságodat korlátoznám a négy fal közé, gyerekmesékben ellenkező neműek rá se nézhessenek egymásra, és ha valaki meg meri említeni egy 18 év alattinak, hogy létezik heteró párkapcsolat, azt zárják börtönbe az egész propagandájával együtt.


persze nem így gondolom igazából, és senkivel ne tegyék ezt, viszont gondoltam, kicsit éreztetetem, hogy milyen is ez, amikor valaki ilyet ír. hogy milyen jól tud esni :))



és lehet, hogy a szülők dolga lenne felvilágosítani a gyereket ezzel kapcsolatban, viszont ennyi erővel a heteró kapcsolatokról is világosítson fel a szülő, a gyerek keletkezéséről meg pláne, hogy a gyerekek véletlenül se tudják meg a suliból a helyes védekezés módszereit. igen, ennek így sok értelme lenne. tényleg, nehogy azt tanítsuk már, hogy a heterók és a melegek ugyanolyan bánásmódot érdemelnek, és ugyannyira normálisak. majd elég ha 18 éves korában, a 2. öngyilkossági kísérlete után rájön, hogy ja amúgy ő is normális, nem egy selejt, csak ezt elfelejtették neki említeni az eddigi életében.

és igen, a heteró gyerekek se legyenek elfogadóak, ők se halljanak ilyesmiről a suliban, a végén még ndm fogják leköpni a meleg párt az utcán.


[gondolom érezhető volt, hogy hol használtam a szarkazmust a szövegben]

2021. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Álszent, és ocsmány..

Tipikus Fideszes problémákat a szőnyeg alá söprős megoldás. Az a Fideszes képviselőnő aki azt nyilatkozta hogy hadd döntse már el 18 év után, hogy milyen témákban akar tájékozódni, az egyenesen álságos és szánalmas. Mindenki tudja, hogy a gyerekek serdülő korban kezdenek érdeklődni a szexualitás felé, 18 éves korára az a homoszexuális fiatal, aki nem tud mit kezdeni az érzéseivel már régen lelki sérült lesz.

Arról ne is beszéljünk, hogy a média sem hozhatja le fő műsoridőben pl a pride-ot, így esetleg azon szülők maradnak le a tájékoztatásról, más melegek létezéséről, kultúrájáról, akiknek épp a gyerekük meleg.

Sok felnőtt fejében még a mai napig is az a kép él, hogy a melegek női ruhákban és magas sarkúban járnak.

2021. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4%

Én egyetértek veled.

Szerintem se kéne a melegeket a pedofilokkal egy lapon kezelni őket.


Viszont a szivárványos mézes-mázos propagandát, különösképpen az iskolai "érzékenyítéseket" meg kell állítani!

2021. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
49%
a jóbarátokat is betiltották
2021. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%

Szereti valaki a sült skorpiót, vagy a lisztbogár-lárvát?

Szerintem a többség nem. De ahol a gyerekek azt látják, hogy a szülők sült rovart esznek és szeretik, ott nagy valószínűséggel a gyerekek is szeretni fogják. Na így van ez sokminden mással is, a Dobrev féle politizálástól a homoszexualításig.

Ez a törvény a gyerekeket védi. Szükség van rá, bár lehet, hogy néhol aránytalan.

2021. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg, nyolcas? ÉS akkor áruld már el, hogy lehet, hogy a hogyan lehet hetero szülőnek homoszexuális gyereke? Miért nem azt szeretik, amit otthon látnak?

Süt belőled a butaság.

2021. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
#9: Belőleg mégjobban süt, mert én nem személyeskedtem, nem butáztam le senkit, ennetétben veled. De önellentmondásban vagy, mert pont arról szól a törvény, hogy a médiában se lehessen reklámozni a gyerekeknek ilyeneket. Ez betegség, amit el kell fogadni, de nem kell különb embert csinálni abból aki ilyen. A gyerek kíváncsi, ha egyre több helyen találkozik valamivel, egyre jobban kíváncsi lesz rá. Ez szocializáció. Ha valamivel sokat találkozik, mega is meg akarja tapasztalni. Ha azt látja, hogy a mindenki a környezetében sült rovart esik, akkor ő is meg fogja kóstolni, de ha senki sem, akkor valószínűleg ő sem fog ráfanyarodni és amikor odakerül, hogy esetleg meglátja, akkor sem fog jóízűen falatozni belőle.
2021. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!