Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a legújabb...

Ki mit gondol a legújabb melegtörvényről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint aljas húzásnak tartom, hogy egy lapon emlegetik őket a pedofil bűnözőkkel és egyenesen megrontásként beszélnek a meleg örökbefogadásról - azzal viszont teljesen egyetértek, hogy a gyerekeink agyát ne mossák át melegpropagandával, mert ez ugyanúgy undorító. Ez a szülők dolga, mármint felvilágosítani, hogy ki kivel hogyan, a neki megfelelő időben.

2021. jún. 16. 06:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

20: azt kéne neked is felfogni, hogy a meleg mesekönyvet nem neked gyártják. Azt a heteró gyerekeknek gyártják, hogy már ovis korban elkezdjék az érzékenyítésnek nevezett totális agymosást. Másrészt pedig az ellenoldalnak gyártják, hogy legyen min felháborodni és legyen mit ledarálni.


Amúgy meg nem tudom miről beszélsz, hogy neked nem készülnek filmek meg semmi, amikor lassan már kötelező lesz, hogy legyen legalább egy meleg szereplő minden filmben. Lehet régen nem ez volt, de tudod ezek a dolgok a többségnek készülnek. Nem lehet törpének, cigánynak, szegénynek, alacsonynak, vörösnek, barnának külön mesekönyvet írni, nehogy kirekesztve érezze magát.


Az is elég beteg, hogy heteróra vagy melegre osztod fel a világot. Ez kb. ahhoz hasonlatos, ahogy egy feminista férfire és nőre.

Milyen heteró életút? Heterók között is van rengeteg, aki egyedül él, vagy nem vállal gyereket, meg sem házasodnak. Nekik olyan nagyon más az életútjuk? Térjél már észhez.

2021. jún. 16. 22:32
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nagyon sajnálom, hogy ezt nem élhetik át az 5 éves gyerekek.

2021. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22: igen, ezért vérzik a szívem nekem is. Nekm gyerekként rémálmaim lettek volna az ilyenektől, pedig nem neveltek arra, hogy bárkit is gyűlöljek. Talán az ember zsigerből érzi, hogy mi a nem normális.
2021. jún. 28. 13:19
 24/25 anonim ***** válasza:
25%
Mitől lett itt ilyen hirtelen ennyi heterofób ember?
2021. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Sok vàlaszolóval ellentètben,èn elolvastam a törvènyt. Arról szól,hogy iskolàkban,óvodàkban nem lehet nèpszerüsíteni a homoszexualitàst,ès egyèbb elmebetegsègeket (pl.: transznemüsèget). Aki erről màst gondol,az vagy nem èrti,vagy szàndosan,aljasan,gazembersègből hazudik.
2021. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!