Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a legújabb...

Ki mit gondol a legújabb melegtörvényről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint aljas húzásnak tartom, hogy egy lapon emlegetik őket a pedofil bűnözőkkel és egyenesen megrontásként beszélnek a meleg örökbefogadásról - azzal viszont teljesen egyetértek, hogy a gyerekeink agyát ne mossák át melegpropagandával, mert ez ugyanúgy undorító. Ez a szülők dolga, mármint felvilágosítani, hogy ki kivel hogyan, a neki megfelelő időben.

2021. jún. 16. 06:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
Én támogatom, ahogy minden magyar ember is, hisz a Jobbik is támogatja.
2021. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

#10. "Kissé" ellentmondasz a tudománynak, de spongyát rá, a Covid sem létezik és a Föld is lapos.


Az elméleted alapján ha egy meleg nem tapasztalná meg a szerelmet, a szenvedélyt akkor hetero lenne.. A te életed mivel lenne jobb attól, hogy házasságba kényszerítesz két embert akik boldogtalanok? Rengeteg ilyen volt régen, köszi nem kérünk belőle. Arról ne is beszéljünk hogy a nőkkel szemben is roppant inkorrekt, amikor egy amúgy látens meleg férfi megnősül mert ezt várja a társadalom.

2021. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Azért kicsit tegyünk rendet.

Nem arról szól a törvény, hogy aki homoszexuális és aki ezt felismeri magában, akkor azt nem szabad ezzel kapcsolatban felvilágosítani. Pusztán arról, hogy a meleglobbival, örökbefogadással, házasággal, nem szabad mérgezni a gyerekeink agyát.

Példa: Meseország mindenkié című meleg mesekönyv - ami ugyanolyan gusztustalan, mint az összepdofilozás.

Erről van szó a törvényben, nem arról, hogy dögöljön meg az összes b*zi.

2021. jún. 16. 14:44
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem arról szól a törvény, hogy aki homoszexuális és aki ezt felismeri magában, akkor azt nem szabad ezzel kapcsolatban felvilágosítani. Pusztán arról, hogy a meleglobbival, örökbefogadással, házasággal, nem szabad mérgezni a gyerekeink agyát.


Nem azt kell felvilágosítani, aki homoszexuális, hanem a környezetét. MErt a hozzád hasonlók gyerekei kicsinálják az iskolában.

2021. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14: érdekes, hogy volt meleg osztálytársam középiskolában, mégsem csinálta ki senki. Talán mert nem érezte fontosnak, hogy ezt közhírré tegye és erre hivatkozva mindenféle jogokat követeljen magának. Pedig vidéki vagyok, és a budai úriprolik szerint az összes "mucsai" homofób rasszista.

Az tök jó, hogy egyből azt iplikálod, hogy a gyerekemet a b*zik megverésére bátorítanám. Ez talán ugyanaz a jelenség, amikor a melegről azt iplikáljuk, hogy pedofil.

2021. jún. 16. 15:12
 16/25 anonim ***** válasza:
7%
A melegek maguknak köszönhetik ezt a törvényt. Ha nem balhéznának, nem akarnának többletjogokat, nem hangoztatnák ez a sok hülyeséget, akkor a kutya sem figyelne rájuk és nem hoztak volna ilyen törvényt sem. Csak hát ha nem figyelnek fel rájuk, az sérti az önérzetüket, mert erre ugye büszkének kell lenni. Hát akkor tessék, ezt akarták, megkapták.
2021. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16: én is amúgy pontosan ezt érzem. Senki nem foglalkozott velük egészen addig, amíg el nem kezdtek belemászni a családi intimszférába, és behazudni az egyre nagyobb elnyomást, miközben dollármilliárdokat tolnak világszinten a meleglobbiba...
2021. jún. 16. 17:29
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

A kormány belerúg azokba a gyerekekben, akik statisztikailag jóval nagyobb arányban lesznek öngyilkosok és depressziósok. Aki ennek örül, az egy beteg fasz. Aki pedig azt hiszi, hogy ez a gyerekeket védi, az vagy végtelenül ostoba, vagy szíve mélyéig gonosz.

A hetero gyerekeket eddig sem veszélyeztette semmi. A meleg gyerekeket igen. Szóval szerintetek vagy a melegség rosszabb a halálnál, vagy pedig a meleg gyerekek nem érdemelnek elfogadást, védelmet.


Melyiket hiszitek?


Amúgy a legnagyobb vicc ebben az egész szituációban (már azon kívül persze, hogy az alapból depressziós, öngyilkosságra hajlamos gyerekeket büntetik) hogy az átlag magyar homofob még így is azt fogja hajtogatni, hogy "a b.uziknak nem kéne a heterok képébe tolni a szexualitásukat!! manapság már SENKI sem ítéli el őket, de ők provokálnak!!"


Lelombozó ez az egész. A tudatlanság, és az empátiahiány a magyar nép részéről, és a gátlástalan gonoszság a kormány részéről.

2021. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

18:

A gyerekekbe nem rúg bele, hanem aki felismeri, hogy meleg, az minden támogatást továbbra is megkaphat.

Itt a meleg mesekönyvről van szó, meg az óvódás korban elkezdett érzékenyítésről, ami persze nem a szó szerinti értelemben vett szexuális megrontás, de azért megrontás, és a legaljasabb forma. Nagyon szép dolog ezt persze úgy behazudni, hogy hát mi csak szeretnénk a meleg gyerekeket segíteni, de nagyon is tudjuk, hogy az agymosás nagyon nem csak a meleg gyerekeket érinti, sőt nem az a végcéljuk. Itt a jövő nemzedékének a b*zi szellemben való felnevelése a cél. Kb. mint a kommunistáknál, akik már egész kicsi korban állami intézetbe akarták rakni a gyerekeket, nehogy a szülőtől rossz gondolatokat kapjon.


Egyébként tényleg nem kéne beletolni senki arcába a melegségüket, különösen nem gyerekekébe. Békén is lennének hagyva, magasról le lennének sz*rva.


Amúgy tematizáld ezt a kérdést is ilyen törzsi szintű jó-gonosz szembenállásra, ahol nyilván te vagy a tisztalelkű ártatlan, makulátlan jó, akit elnyomnak a sötés, mélyről feltörő pokoli erők. Így érezhettek valahogy a nácik is.

2021. jún. 16. 18:24
 20/25 anonim válasza:
100%

24 eves meleg vagyok.

Mindig is ereztem h a fiuk jobban erdekelnek.


14 evesen ki is probaltam es nem volt rossz.

Egeszen addig homofob voltam :) aztan elgondolkodtam azon, hogyha mar en is a melegek koze tartozom akkor nem kene utalnom oket, mert az azt jelenti h magamat is utalnom kell egesz eletemben es ugy nem lehet elni.


En mint meleg ezt az egeszet ugy latom at, hogy az osszes hetero gyereknek tomtek a fejet a disney mesekkel ami tele van romantikaval, csaladkeppel, ami konkretan megmondja nekik hogy mit varjanak el a jovojuktol.


Nekem mi jutott? A vallasos tarsadalmunktol konkretan semmi csak önutalat.

14 eves korom ota az egyetlen dolog amit nekem csinaltak az a 18+ netes videok voltak.

Semmi herceget megmento kiralyfi mese/film.. csak Béla és a vízvezetékszerelo...


En teljes mertekben ezeknek a hianyara fogom, hogy a legtobb bi/meleg srac/lany olyen kiehezett, hogy egymassal baratkozni is keptelenek ha nem rakhatjak egymasba a slagjukat stb.


Olyan jo lenne, ha nekem is lettek volna ismerteto jellegu elfogado filmek/mesek stb ami megmutatja, hogy oke...

A te eleted ebben az orszagban sokkal masabbul fog alakulni mint a heteroke, mert te nem hazasodhatsz meg,nem vallahatsz gyereket igy csaladod sem lehet soha, de xy dologban meg sokkal jobb lesz az eleted.


Utobbi reszt tok jo lett volna latni mert azota se talaltam meg, hogy mitol lenne nekem olyan jo a negy fal kozott a baratommal es a macskankkal. Azon kivul hogy nem kell majd milliokat koltenunk gyereknevelesre. Juhu.


Annyit kerek, hogy legalabb valami jovokepet rakjatok a meleg gyerekek ele.

Mert eleg szar rajonni, hogy csak a hetero forgatokonyvet ismered es egyaltalan nem illesz bele, emiatt pedig el sem tudod kepzelni mi a vegcelod az eletben.



A pride pedig nem a heteroknak szol, hanem azoknak akik meg mindig szegyenlik magukat azert amirol nem tehetnek es hogy megmutassak nekik, hogy nincsenek ezzel egyedul.



Bocs a helyesirasert, telorol irtam.

Tovabbi szep napot es fergeteges vitatkozast.

2021. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!