Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet abban segédkezni...

Hogyan lehet abban segédkezni az EU-nál, hogy magyarország ellen gyorsított eljárásban és súlyos szankciók lépjenek életbe azért a mennyiségű lopásért és náci intézkedésekért, melyeknek az elmúlt években lehettünk tanúi?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindent megtenni, hogy az országot komoly szankciók sújtsák.
2021. jún. 16. 09:06
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

29

Értem, tehát a segélyre alapozol odakint. Gáz vagy.

2021. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
#33 Miért alapoznék arra? Nyilván dolgozni mennék ki oda. Annyira átlagmagyar vagy, komolyan egyre gázabbnak érzem, hogy Európa pöcegödrébe sikerült születnem.
2021. jún. 16. 11:47
 33/59 anonim ***** válasza:

34

De most nekem mentegetőzöl, hogy segélyes leszel kint? Ezzel inkább magadnak kell elszámolnod, hogy te csak ennyit érsz.

2021. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy szándékosan adod az értetlen hülyegyereket, vagy pedig tényleg az vagy, mindenesetre unalmas lett veled a beszélgetés. Ráadásul a magyar nyelvet is túl sokat használtam ma, nem szeretném, hogy egy ténylegesen szép, új anyanyelv rovására menjen.
2021. jún. 16. 11:51
 35/59 anonim ***** válasza:

"új anyanyelv" :DDD


Szóval úgy anyád van? Vagy hogy kell ezt a paradoxont érteni?

Anyanyelve az embernek egy van, a többit beszélheti anyanyelvi szinten.


De felölem pl. írhatsz nyugodtan a választott "anyanyelveden" tovább, ha nem a francia az. Söt, kérlek írjál.

2021. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy egy szerencsétlen tinivel vitatkoztok, hagyjátok szegényt! :)
2021. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

38

Engem azért érdekelt volna, hogy mennyi segély járhat külföldön, ha már a kérdezőnek is ez a célja odakint.

2021. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
39: pl. németeknél 446 € zsebpénzt, plusz kapsz valami lyukat, amit a dolgozó réteg fizet. Nem egy életcél.
2021. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:

40

De gondolom a kérdezőnél szempont, hogy oda megy, ahol többet kaphat.

2021. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Látom, a magyar fogyatékosság még mindig nagyon ottvan. Értelemszerűen nem segélyért mennék ki, hanem dolgozni. 39-es, nem kellett volna édesanyádnak egy kicsit kevesebbszer fejre ejtenie, amikor tisztába rakott téged?
2021. jún. 17. 10:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!