Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet abban segédkezni...

Hogyan lehet abban segédkezni az EU-nál, hogy magyarország ellen gyorsított eljárásban és súlyos szankciók lépjenek életbe azért a mennyiségű lopásért és náci intézkedésekért, melyeknek az elmúlt években lehettünk tanúi?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindent megtenni, hogy az országot komoly szankciók sújtsák.
2021. jún. 16. 09:06
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

42

Szerintem rátapintottak valamire, ha egyből habzó szájjal vered magad.

2021. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Melyik országba mennél?
2021. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

#43 Én ugyan nem, a lehető leghiggadtabban el tudom a másikat az édesanyjába küldeni, 2 mosolygás közepedte :) :D.


#44 Hollandia, Svédország van első körben kiszemelve.

2021. jún. 17. 11:10
 44/59 anonim ***** válasza:
89%

45

Úgy is a svédeknél kötsz ki. De arra felhívom a figyelmed, hogy már ott is szigorúbban nézik a szociális juttatások mértékét, szóval nem biztos, hogy megkapod. Jobb ha szokatod magad a munkához, ha ugyan eddig dolgoztál egyáltalán.

2021. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Jólvan drága, köszönöm a tippet, majd igyekszem a jó ablakhoz állni, amikor a segélyt osztogatják. ;)
2021. jún. 17. 11:25
 46/59 A kérdező kommentje:
Egyébként az eredeti témához visszakanyarodva, annyit már megettem, hogy Ursula von der Leyen, a német nagykövet, és egyéb politikailag fontos személyek kitűzött tweet bejegyzéseiben figyelmeztetem a külföldieket a magyarországon uralkodó katasztrófális helyzetről és javaslom minden külföldinek, hogy ha teheti, akkor mindenben ellenezze a magyar érdekeket (EU támogatások, turisztika, stb.). Próbálm minél több bejegyzéshez és minél jobban nyomatékosítva elérni, hogy a külföldiek mégnegatívabb véleménnyel legyenek erről a koszfészekről, és hogy jelezzem nekik, ostoba, megvezethető, intoleráns, agyhalott birkák az itteniek, akik éhbérért dolgoznak EU szinten, a világ legkorruptabb és legálszentebb kormánya uralkodik itthon, stb.
2021. jún. 17. 11:31
 47/59 anonim ***** válasza:

48

Szólj ha valaki be is dőlt ennek :)

De visszakanyarodva: miért segélyben van a jövő számodra?

2021. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
Mert rendkívül jó poén.
2021. jún. 17. 11:47
 49/59 anonim ***** válasza:

50

Tehát éppen megvan a befejezett 8 osztályod. De ez kevés odakintre. legalább tolj le egy OKJ-s tanfolyamot. De ha csak ennyi van benned, az is érthető. Amúgy kövér vagy?

2021. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
Nem, szálkás 150 kg-os férfiú vagyok.
2021. jún. 17. 11:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!