Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen eszközökkel állíthatnán...

Milyen eszközökkel állíthatnánk meg a magyar labdarúgás további mélyrepülését?

Figyelt kérdés
Most kifejezetten a tegnapi 0:3-as megalázásra gondolok, no meg a korábbi rettenetes kudarcokra.
2021. jún. 16. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Én azok a demoralizáló, nyíltan magyarellenes "honfitársunkkal" kezdenék valamit, akik folyton ízléstelenül kritizálják a nemzeti válogatottat.

Ezek az egyének nem tesznek jót a társadalmunknak.

Biztos van oka ennek, amiért így viselkednek. Alkesz apuka, elvált szülők, agresszív osztálytársak. A fene tudja.

Szándékosan magas elvárásokat támasztanak a focicsapatunkkal szemben. Mintha azt várnák, hogy a Baktalórántháza nyerje meg a BL-t.

Azt állítani, hogy a világ egyik legjobb csapatától kikapni megalázásnak számít, ahhoz tényleg egy romlott embernek kell lenni. Ez a kérdés inkább a kérdezőnek megalázó.

Menj el dokihoz, haver. Hátha tudnak segíteni rajtad.

2021. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a tegnapi az annyira nem volt vészes. Én néztem a meccset és szerintem nem voltuk annyira rosszak. De nyilván nincs arányban a teljesítmény az elköltött pénzel. Szerintem kezdésnek piaci alapú focit kellene bevezetni ,mint Angliában, hogy a tulaj ha akar valamit akkor nem állambácsitól kap pénzt hanem saját zsebből kicsengeti a cuccokat amiket akar. így minőségibb játékra kényszerülnének a játékosok is és érdekükben állna a magyar tehetségeket kinevelni
2021. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az egyes válaszadó gondolataiban erős kudarckerülő reflexet érzek. Nem hajlandó szembenézni őszintén a problémákkal, és mindig mást okol a kudarcokért. Ő, és a szeretett nemzeti falábúi sosem lehetnek hibásak.

Pedig most itt lehetne az ideje az őszinte szembenézésnek.

Megjegyzem demoralizáló maga ez a szörnyű végeredmény. És a tények feltárása, a kudarc okaival való őszinte szembenézés igenis jót tesz a társadalomnak.

Az elvárásokkal szemben - amelyek állítólag bántóan magasak - párba állítanám a kirívóan magas focista fizetéseket.

Ezzel is szembe kellene nézni. Főleg, hogy az én adómból is teszik.

Szóval ennél bátrabb, összetettebb, kudarckerüléstől mentes igazi megbánást tanusító hozzászólást vártam volna. Nem olyat, amit az első két önmentegető megszólaló hozott össze.

2021. jún. 16. 15:23
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

A "rettenetes mélyrepülés"...

Az utolsó 10-11 meccsünket nem buktuk. Ha jól tudom, legalább 10-15 helyet javítottunk az elmúlt évben a világranglistán, a 40. helyen vagyunk. Kijutottunk az EB re, nem kevés bravúrral,arról nem tehetünk, hogy a csoportban van aktuális világbajnok, aktuális európabajnok, meg a németek!

A nemzetek ligájában feljutottunk az A ligába!!

A Fradi, mert azért annak is köze van a magyar válogatotthoz, és a magyar futballhoz, tavaly előtt EL csoportkör, tavaly BL csoportkör.... szóval kedves kérdező, minden relatív.

Ja és még annyit, hogy Kalmár és Szoboszlai nem lehet a válogatottban, pedig totálisan meghatározó játékosok.

Szívesen!

2021. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
3#Tehát most azt vártad tőlünk , hogy elküldjük az anyukájukba a magyar focit csak azért mert ők magyarok ? Én rühelem Orbánékat mint a xart és tudom a fociba invesztált milliárdok soha nem fognak megtérülni meg írtam is , hogy szerintem a piaci alapú focival lehetne szintet emelni de abban nincsen semmi pénzt és a fél NB1 csődbe megy. De tagadhatatlan tény, hogy tegnap jól játszottunk és 80 percig nem igen tudtak velünk mit kezdeni a Portugálok aztán kijött a szintbeli különbség de ez várható is volt. Ők a voltak a favoritok és nem csak a meccsen hanem az egész tornán is az egyikek.
2021. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
#1: Tudod szerintem mi a megalazo? Az, hogy a csicskakartyaval nem rendelkezo magyar szurkolok nem tehetik be a labukat a nemzeti valog atott hazai palyan jatszott merkozesere (ami nem mellesleg ritka alkalom egy magyar eleteben), mig a kulfoldiek igen. Es a magyar szurkolok sajat hazujukban torteno kulfodiekkel szembeni hatranyos megkulonboztetese ellen a nemzeti valogatott egyetlen tagja sem emelt szot. Ez megalazo. Szurkoljanak nekik azok, akiket nem zavar, hogy a sajat hazajukban masodrendu szurkolonak szamitanak a "nemzeti" kormany dontese nyoman. Es meg te beszelsz magyarellenessegrol. Ez mi, ha nem az?
2021. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Eléggé nehezemre esik szurkolni tekintettel az ipari mértékű lopásra ami orbán kedvenc hobbiját illeti. Te jó kedvvel képes vagy megvenni a belépőt a túlárazott, mutyis stadionokba amikor 3x annyi pénzt költöttek a focidra, mint az egészségügyre egy járvány közepén amibe 29.000 magyar meghalt?
2021. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5) a fél nb1 csődbe megy??

Dehát ma már csak ott van futball ahol a fidesz akarja, tehát már rég csődbenent.ilyen felcsút meg puskás mezőkövesd van csak, míg a vidéki városok csapatai rég eltűntek már.

2021. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen nyilván már minden csapatot lenyúltak de én úgy gondolom, hogy pl a Fradi,Videoton,Újpest, Honvédnek lenne esélye fent maradni egy olyan rendszerben ahol nincsen Fidesz. Nyilván sokkal kisebb költségvetéssel de nekik van eléggé nagy szurkoló tábor és nemzetközi szereplés amiben lehet hinni
2021. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Sajnálom, hogy csalódott vagy az eredmény miatt, de sajnos ez a realitás. Ha ez megnyugtat, jól játszott a csapat.

Sokat fejlődött az utóbbi időben a válogatott, de még ott nem tartunk, hogy 3 ilyen erős csapatot meg tudjunk verni.

De szurkolj továbbra is kitartóan, aztán ha így folytatjuk, leszünk olyan jók, hogy verni tudjuk majd ezeket a csapatokat.

2021. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!