Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegellenes pedofil törvény...

A melegellenes pedofil törvény erre is jó lesz?

Figyelt kérdés
Amennyiben lebukna egy újabb kormánypárti politikus például:meleg orgiával azt ne lehessen nyilvánosságra hozni a hírekben,internetes oldalakon mert sértené a gyerekek fejlődését.
2021. jún. 17. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Speciel a mások magánéletében való vájkálás valóban nem a legépületesebb dolog. De nem hinném, hogy ez abbamaradna.
2021. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

Már miért ne lehetne nyilvánosságra hozni ha valaki lebukik pedofil cselekménnyel?

A törvényt el is kellene ám olvasni! Nem csak barom módjára írni ki az ostoba kérdéseket.

A törvény SZIGORÍT a bűncselekmények büntetésén. HA bárki ezentúl ilyen bűncselekményt követ el akkor sokkal nagyobb büntetést kaphat.

Igen kíváncsian várom a magyarázatodat, hogyan szolgálja az esetleg lebukó kormánypárti politikus érdekét ha ezentúl börtönbe kell zárni és nem úszhatja meg felfüggesztettel, ha a nevét ezentúl nyilvános listán meg lehet találni élete végéig.

2021. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

A gyereknek normális, egészséges környezetben és családban kell fejlődnie!

Épeszű embernek más, nem is lehet a vágya.

2021. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Nincs melegellenes törvény, bzipropagandaellenes törvény van.
2021. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%

#2

Segíts! Nem olvastam a törvényt, csak a róla szóló híreket olvastam. Miért állítják sokan, hogy a pedofíliáról szóló törvény végső soron melegellenes törvény? Miért állítják, hogy törvény egybemossa a bűncselekménynek számító pedofíliát a szexuális orientációval?

2021. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%

#5 Mert hazudnak és az az érdekük hogy a hozzád hasonlókat becsapják és a kormány ellen hergeljék, mert ti nem is akarjátok elolvasni mi van a törvényben, csak elhiszitek a propagandát amit ellene folytatnak.

Olvasd el a törvényt!

[link]

2021. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

#6

Nem értek a jogi nyelvezethez, értelmezni se tudom. Elmagyaráznád nekem, hogy sokan a törvény szövegét értelmezve hogyan jutnak arra az álláspontra, hogy a törvény egybemossa a bűncselekménynek számító pedofíliát a szexuális orientációval?

2021. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Már miért ne lehetne nyilvánosságra hozni ha valaki lebukik pedofil cselekménnyel?"


Nem a pedofilokról szól a kérdésem hanem arról ha valaki meleg és lebukik a törvény akadályozhatja a publicitást mert a törvény tiltja a homoszexualitás propagálását.


"A törvényt el is kellene ám olvasni! Nem csak barom módjára írni ki az ostoba kérdéseket."


A kérdést is el kellene ám olvasni! Nem csak barom módjára írni ki az ostoba válaszokat.

2021. jún. 17. 11:38
 9/18 anonim ***** válasza:
Kiegészítő kérdésem #6-os felé: aki coming autol, az bűncselekményt követ el a pedofílellenes törvény szerint?
2021. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#7 Miért én magyarázzam el neked, aki szerint NEM mossa össze a törvény, hogy mások, akik szerint összemossa, azok miért is mondhatják ezt?

Szerintem szimplán hazudnak. De ezt neked éppen úgy nem kell elhinned és ezért mondtam hogy olvasd el magad. Nem nehéz szöveg, nem jogi formula és a végén van egy értelmes magyarázat is.

2021. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!