Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alapvető homofób vagyok egy...

Alapvető homofób vagyok egy picit,de ezt a törvényt elítélem. Helyes ez így?

Figyelt kérdés

Szerintem nettó baromság,hogy a pedofíliat összemossák a homoszexualitással.

Illetve szerintem egy csomó tartalmát nem kéne tiltólistára rakni, csupán azért,mert van benne egy-két homokos.



2021. jún. 16. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Teljesen egyetértek a törvénnyel
Nagyrészt egyetértek a törvényennyel
Kisrészt értek egyet a törvénnyel
Teljesen ellenzem a törvényt
66 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Beszoptál valami álhíreket szerintem.
2021. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Inkabb az ellen kene fellepni, hogy szinte mar kotelezo elem filmekbe/sorozatokba homokos jeleneteket berakni, gondolj bele milyen fejtorest okozhat a rendezonek es a forgatokonyv iroknak, hogy baszki hova rakjam be a homokos jelenetet, hogyan rakjam bele a sztoriba a homokos szalat, mert ugye ha olyan filmet akarok csinalni, ami teljesen nekem tetszo es nincsenek benne negerek/koverek/homokosok, akkor egybol lehuzzak a filmem mert ELITELEK MINDENKIT 🙂
2021. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Igen sajnos nyugaton meleg kvóta van!
2021. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vagyok homofób, de nem is tüntetek a melegek mellett, heteróként annyira nem érdekel a téma. Közömbös igazából. De mivel volt egy meleg osztálytársam, aki tök normális volt, ezért engem is felb*szott ez a törvény... 8 osztályos gimibe jártam, 11 és 18 éves korom közt végig ott volt egy meleg minden nap körülöttem, mégis 100%-ban heteró maradtam, ez nem fertőz. Ráadásul a pedofíliával összemosni a legnagyobb aljasság szerintem.

Ja és egyházi gimibe jártam, mégis 15-16 évesen már szinte mindenki szexelt. A melegeknek meg 18-ig tiltsák be a felvilágosítást is? Mennyivel jobb, ha a netről szereznek információt?

2021. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Abba nem gondol bele senki, hogy a melegek nagyrésze lelki sérült lesz a nem elfogadás miatt. Ezzel a törvénnyel elérik, hogy mégtöbb meleg lesz lelkileg tönkretéve.
2021. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
6-os a melegek eleve lelki sérültek!
2021. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
7-es,ezt miből gondolod?
2021. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!